Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiszámolni hogy pl...

Hogy tudom kiszámolni hogy pl mennyi 30kg rízs, meg csirkemell?

Figyelt kérdés
..vegyek otthonra valami mérleget, vagy csak találomra? Ti hogyan? (nagyon úgy fest hogy elkezdek kondizni)
2011. okt. 16. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jah...nem árt egy digitális konyhai mérleg, meg rengeteg olvasás.
2011. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 30kg rizsen mit kell kiszámolni? :|
2011. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oké hogy a gyúrás alapja acsirke meg a rizs, de nem ezekkel edzünk... 30 kg.. :)
2011. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jogos! 30g-ra gondoltam, csak elírdott :) Ti hogyan "méritek le" hogy most mennyit esztek egy étkezésnél? Gondolom azért nem minden testépítőnél figyel be a mérleg a konyhában :D
2011. okt. 16. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

egy szupertitkos eszközzel, amit egy szigorúan őrzött laboratórium ellen intézett kommandótámadás során zsákmányoltam.


a fedőneve DKM.

2011. okt. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lemértem egy csészényi rizst, az volt kb. 100g, ezzel a csészével szoktam kimérni, általában többet és persze nem egy adagot.
2011. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha én is erre gondoltam, köszi hogy leirtad!!
2011. okt. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!