Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó fitnesszterem a Klinikák...

Jó fitnesszterem a Klinikák metró közelében? Mi alapján válasszon egy lány?

Figyelt kérdés

21 vagyok, nyaranta futok a Margitszigeten, de ilyenkor már nem szeretek. túl egy szakításon azt hiszem jót tenne a sport, szívesen mennék edzőterembe, ahol van bicikli, futópad ill kar erősítésére szolgáló gépek. a Klinikák metrótól nem messze lakom(vagy Corvin negyedtől nem messze), itt lenne kényelmes. régen jártam tornára, de kötött volt az időpont és 40 percre volt tőlem.

ajánlanátok valami edzőtermet, ami nem horror árú, de jól használható?

köszönöm


2011. okt. 20. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a Bokréta Fitnesst, az ott van 5 percre a Klinikáktól. Én nem voltam ott soha, de a honlapjuk alapján igényes helynek tűnik.


Tudnék olcsóbb termet is, de oda kevés csaj jár és ehhez képest lepukkant.


Egyébként pedig futásra majd ajánlom az Orczy-parkot, ami szintén közel van és szerintem jobb mint a Margitsziget.

Én is oda járok.

2011. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Life1 Welness. Bár nem olcsó de sztem ha megteheted megéri odamenni.Nagyon modern és igényes hely.


18 ezer a bérlet (delelőttös 14000). Ebben van fitness,korlátlan aerobic óra,uszoda,jacuzzi,szauna.

2011. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!