Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így már semmi esélyem sem...

Így már semmi esélyem sem lesz a további fejlődésre?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve járok kondizni súlyzós edzések, kardio stb stb..

Már nagyon szépen meg is látszik, csak van egy kis bökkenő, a kajálás.

Ennyire futotta, nem bírtam megszokni nem bírtam átállni!

Már elegem van a csirkemellből, a rizsből, a halból, a túróból, és a zöldségekből is. Próbáltam, erőltettem, de nem bírom tovább, nem tudom megenni, és erre rá kellett jönnöm mivel a legutóbbi két alkalommal már olyan undorral ettem, hogy ki kellett köpnöm a végén, nem megy.:S

Fehérjét iszom, ezt szeretem azzal semmi probléma.


De felmerül a kérdés, hogy mi lesz így? Sokáig erőltettem, de tényleg ennyi volt, rosszul vagyok, ha csak rá nézek.:S


Amúgy nem akarok kigyúr állat lenni, hisz nő vagyok, de még nem értem el a kitűzött célt, és attól tartok, így már nem is fogom.


24N


2011. okt. 21. 15:15
1 2
 1/20 dirtboy ***** válasza:

hát igen így valószínű hogy nem fogod elérni.

vegyél vissza nem kell túlzásba vinni végül is gondolom nem akarsz versenyezni csak hobbiból csinálod.

tarts egy kis szünetet mert kezdesz besokallni.

2011. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy már besokalltam:S

Az edzést nem akarom abbahagyni, annyira megszoktam már, hogy ekkor-és ekkor megyek, eddig-és eddig ott vagyok, hogy ki sem bírnám, hogy ne menjek:S csak szeretnék végre normális ételt enni, egy jó kis pörköltet, egy hamburgert, egy pizzát. Érted...:S

2011. okt. 21. 15:40
 3/20 dirtboy ***** válasza:

csináld azt,tombold ki magad pár hétig aztán úgyis rájössz majd hogy amit eddig csináltál azt tulajdonképpen szereted és hogy az vagy te és nem az aki mindet rendszertelenül csinál és össze vissza zabál.

haver is azt csinálta a nyáron,csináltak egy engedd el a hajam bulit jól szétcsapta magát aztán az egy évig kitart és utána normálisan edz tovább.

ki kell engedni a gőzt.

hajrá

2011. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha nem profi szinten nyomod (nem ebből élsz-külföldön meg lehet élni belőle ha van szponzor) akkor miért nem eszel meg néha egy pizzát/hambit? SEMMI bajod nem lesz tőle.

Amúgy a csirkét/halat/rízst, stb is el lehet készíteni 1000 féle képpen.

2011. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

óóó, ha tudnád, hogy a 2 év alatt én hányféleképp készítettem el azt a k....szott csirkét, és a halat is :D

Hát lehet, hogy az lesz, hisz éhen nem halhatok, csak az a gond, hogy attól, hogy 1 hétig mondjuk nem szem csirkét, hanem "normális finom" kaját, attól még utána ugyanúgy undorodom majd a csirkétől, meg a felsoroltaktól:S ne legyen így, de van egy gyanúm:S

2011. okt. 21. 15:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha már a változatosan elkészítés sem segít, akkor csináld azt, hogy eszel szemetet is. Ne csak azt, de legyen benne, amennyit akarsz.
2011. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
jaja, egyél csirkét ritkábban, helyette mondjuk marhát, disznót is lehet, bár tényleg nem olyan "jók". És ne vedd olyan szigorúan az egészet akkor.
2011. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
hány kiló vagy,és mennyit szeretnél fogyni?
2011. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
fogyni? Dehogy akarok én fogyni, én izmokat szeretnék:D
2011. okt. 21. 17:58
 10/20 anonim válasza:
elnézést!
2011. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!