Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire jó a Crea-Bomb?

Mire jó a Crea-Bomb?

Figyelt kérdés

Többet szeretnék róla megtudni, olvastam már utána, csak nem találok választ a kérdéseimre, felteszem, hátha ti tudjátok.

Ez tömegnöveléshez jó?

Szóval, ha én most vennék ilyet, és szedném, akkor jelentősebb változások lennének, mint simán kondizok?

Ha abbahagynám ennek a szedését, de kondiznék utána még rendszeresen, akkor pl.: kisebb lenne a karom?

A Crea-Bomb-ot szedhetem akár 1 évig is, vagy még tovább, nem lesz tőle semmi bajom?(csak ezt szedem, mást nem)

És ha jó étrendem van.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 21. 18:35
 1/4 dirtboy ***** válasza:
100%

az a baj veled hogy egyből a crea bombot akarod megérteni közben meg a sima kreatint mint húsokban előforduló anyagot sem érted hogy mi is az és hogyan működik.

tanácsom előbb tájékozódj hogy mi célt szolgál a kreatin és hogy hogy fejti ki a hatását,utána jöhetnek a különböző kreatin készítmények.

2011. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit írtál az nagy részben igaz. Csak én szeretném ezeket tudni, azért tettem fel a kérdést, hátha valaki leírná nekem.
2011. okt. 21. 18:51
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%

akkor nézzük ha ez érdekel.


/Ez tömegnöveléshez jó?/


jó de nem igagazán a legjobb,inkább estére vagy pihenő napon szokták alkalmazni attakhez főként.

tömegnövelni szerintem mai napig a monohidrát a legjobb akár melyik gyártó akármit is ír a drága vadonat új kretain készítményükhöz.


/Szóval, ha én most vennék ilyet, és szedném, akkor jelentősebb változások lennének, mint simán kondizok?/


nem,ez nem csodaszer.

fellehet szedni kreatinoktól egy kis izmot /nem kell sokra gondolni/ de csak akkor hogyha követsz hozzá tömegnövelő étrendet ami az alapja az izomépítésnek.

ha nincs tömegnövelő étrend nincs izomépítés.

főleg nem kreatin mellé mert mondjuk a kreatin a kőműves aki építi a házat/izmot/.

ha nem viszel a kőművesnek téglát/tápanyagot/ nem tud mivel építeni.

és ez igaz az egész izomépítésre nem csak a kreatin szedése közben.


/Ha abbahagynám ennek a szedését, de kondiznék utána még rendszeresen, akkor pl.: kisebb lenne a karom?/


ha folytatod a tömegnövelő étrendet és ugyan úgy kondizol tovább akkor nem lenne észrevehető méretbeli különbség.


/A Crea-Bomb-ot szedhetem akár 1 évig is,vagy még tovább/


nem szedheted,bajod ugyan nem lenne tőle de kreatinokat kúra szerűen kell szedni.


/(csak ezt szedem, mást nem)/


a kreatinok nem elsődlegesek a protein készítmények az elsők,minden csak az után jöhet.ha van pénzed és nincs protein tápkieged akkor inkább proteint vegyél hogy legalább az legyen edzés utánra és ne kreatint.



/És ha jó étrendem van./


ajánlom is hogy jó legyen,remélem nem tévedsz és tényleg jó mert sokan csak azt hiszik hogy jó közben meg mégsem elég az amit eszik.

2011. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2011. okt. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!