Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnak sokan órákat...

Mivel tudnak sokan órákat tölteni kondiba, ha?

Figyelt kérdés
Ha elvileg 3 izomcsoportot ajánlott edzeni egy nap (tudtommal), amit ugyebár ilyen 4x8-as szériákban csinálnak általában. Ez véleményem szerint olyan 30-45perc alatt nagyon maximum lenyomható, sokan mégis 1,5-2órákig ott vannak. Mit csinálnak akkor? Mert ugye az se nagyon ajánlott, hogy lassan legyen mert akkor nem hatásos annyira az edzés.
2011. okt. 23. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
elővettem a bránert
2011. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát lezuhanyzom,mert drága a meleg víz.
2011. okt. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jól tudod.De.

A bemelegítés az minimum 20 perc,mindegy mire gyúrsz aznap.Utána koncentráltan és intenzíven elkezded a sorozatot,de közben fontos hogy legyenek pihenők.Egy gépet ált. többen használtok,ezért sokszor emiatt is várni kell.Ha lenyomtad a napi penzumot a 30-45 percet,akkor utána illik valami állóképességnövelőt végezni mintegy levezetésként,kis futás a padon,bicikli és ezek után a legfontosabb a nyújtás,ez legalább 10-15 perc majd egy kis beszélgetés az edzőtársaiddal a technikákról,a súlyokról tapasztalatokról és máris ott vagy h 1.5-2 óra.És utána szauna,tusolás...

Így oké?

2011. okt. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

20p bemelegítés???

Mi vagy Te, ló???

2011. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy nap két izomcsoportot szokás edzeni,maximum még hasat mellé.Ha normálisan gyúrsz nem is nagyon hiszem hogy egy harmadik izomcsoportot is tudnál hatékonyan edzeni.A gyakorlatok általában izomcsoportonként 3-5 elemet tartalmaznak,6-12 ismétlésszámmal,függően a gyakorlattól.Az ismétlések között minimum 30 másodpercet és maximum 2 percet kell pihenni(amennyiben nem akkora súlyokkal nyomsz mint a húgom,mert akkor nem erőlködsz,nem fáradsz el,nem kell a kötelező pihenő sem.)Ha csak a pihenőidőket kiszámolod akkor egy mell/bicepsz napon ami 4-4 elemből áll,átlagosan számoljuk 8 ismétléssel és 1 perces pihenőkkel akkor csak a pihenőidőkből 64 perc jön ki,és még nem gyúrtál.Ettől az edzés még nem lassú,és a hatékonyságára sem lehet panaszkodni.Viszont ha valaki elkapkodja az egészet és olyan súlyokkal dolgozik amik az izmait abszolút nem terhelik meg,na az az értelmetlen.
2011. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csak nekem furcsa az első komment? :D:D:D
2011. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ő erre a témára élvez akkor egészségére..biztos nagyon izgatónak találja a tricepszedzéstXD
2011. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ló,de 100 kg felett vagyok,van rajtam izom nem kevés,nem egy 50 kilós csirke vagyok aki két karkörzés után izzad :))

Aki a bemelegítésre nem szán időt az nem is veszi komolyan az edzést,az csak látványkondi.Bár sajnos ilyenek sokan járnak le minden terembe.Félóránként megcsinál egy sorozatot és közben hangosan sztorizik a "spanoknak" hogy mekkora májer.Ritka zavaró.

2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

50kilós csirke... :D

Gondolj bele, mekkora csirkemell van azokon... :)

2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kati88 válasza:
Én olyan 4 féle izomcsoportot szoktam edzeni egy alkalommal, de nem nagy súlyokkal, csak akkorával amiből 3szor 15öt pont kitudok nyomni, és minden feladatnak van egy párja, tehát az már 2x3x15 és mindez 4 körben. Utána még kardiózok 60percet. Letusolok. így volt hogy akár 3 órát is eltöltöttem. DE aki csak súlyzózik és nem kardiózik és lenne van 2 órátg, az biztos, hogy tényleg csak beszélget, meg ilyesmi...gondolom téged ez vezetett félre.
2011. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!