Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodhatok? Hogy...

Hogyan izmosodhatok? Hogy látszatja is legyen. Már egy ideje nyomom a fekvőtámaszokat nagonta kb 50. Meg felüléseket.

Figyelt kérdés

de eddig szinte sehová nem fejlődtem.

S sovány is vagyok.


2011. okt. 23. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Konditerembe a hülyék járnak? Tömegnövelő étrend dísznek van szerinted? Kaja és nehéz súlyzós edzés kell.
2011. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

jó olvasást:

[link]

2011. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék kondi terembe járni. Meg időm sincs rá.
2011. okt. 23. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik,hogy Te eldöntöd h milyen feltételekkel tudod megoldani. Ha minimális izmosodás és erő/állóképesség növekedés elég,keress rá a fegyencedzésre.
2011. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kati88 válasza:

Szia!

Konditerembe miért nem szeretnél járni?

Ezt tiszteletben tartva, megértem, hogy otthoni edzésbe kezdtél.Szerintem az 50fekvőtámasz az nem olyan sok, hogy azzal eredményt érj el, persze kezdetnek jó, de ezt kéne folyamatosan növelni, mert ha hozzászoksz, akkor pláne nem fogsz tőle izmosodni. Érdemes lenne ezenkívűl kézisúlyzózgatni otthon, ha nincs súlyzód, akkor megteszi egy másfél literes vizes palack is. Amit te eddig csináltál otthon az 50 fekvőtámasz, és nem tudom mennyi felülés, az gondolom nem lehetett több 10percnél, ugye? Ha igazi eredményt szeretnél, az heti 3-4 alkalom 60-90perces edzés. Sok sikert!

2011. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsokat, nemakarok én annyíra izmos lenni, csak ne legyek ilyen sovány, de próbálkozom majd valamivel!
2011. okt. 24. 16:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki a celt akarja annak az ezkozoket is akarnia kell! <- Ezt ne felejtsd el, az eletben sok hasznat veheted.
2011. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!