Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utáni protein?

Edzés utáni protein?

Figyelt kérdés
Csóró vagyok. Max cytogen whey pro-t tudok megengedni magamnak. Jó lesz ez edzés utánra? Vagy ez nem az a tipikus edzés utáni,szar felszivodásu?
2011. okt. 23. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha forgalmaznák még.
2011. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi már nincs? :O akkor mi a csömet vegyek?:S
2011. okt. 23. 17:28
 3/10 dirtboy ***** válasza:

cytogen helyett van a full force, néz szét náluk ha szeretted a cytogent

ezen a márkán kívül ezt ajánlom edzés utáni proteinnek: [link]

2011. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ezeket. Optimum Nutrition vagy Nature's Best. Ha nagyon olcsó kell, akkor már inkább sima WPC80.
2011. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:
a WPC80 remélem csak viccnek van oda írva
2011. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A WPC-ben legalább nem csak cukor meg kakaópor van, mint a cytogenben, de tőlem azt vesz, amit szeretne :)
2011. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:
csak azért mondom mert a wpc80 az nem tömegnövelő csak protein lenne de proteinek meg egy rakás szar még 200forintot sem adnék mázsájáért.
2011. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván az, de legalább fele annyiban van, mint a hasonlóan sz.r cytogen. Mivel úgy kezdte, hogy csóró, ezért ajánlottam az ON-t (de akár az általad említett Twinlab is jó), viszont ha erre sincs, akkor mégis mit vegyen? Nem csak az itthoni tejporos wpc van, hanem a myproteines is.
2011. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

a másik kettőt amit írtál azzal nincs is bajom az okés de a wpc80 az egy nyersanyag végül is,emészthetetlen szar.

a cytogen-t sokan szerették nem volt végül is egy gagyi protein.

csóróknak én egyébként ha nem ragaszkodik a tejsavóhoz én a power proteint ajánlom.

ha még az is drága akkor már inkább más sportot válaszon az illető,legalábbis én az alá nem adnék.

és az is teljesen jó protein attól hogy olcsó.

2011. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyél meg két főtt tojást, ugyanannyi van benne, mint egy adag edzés utáni fehérjében. (az más kérdés, hogy a harmadik nap után lehet, hogy már hányni fogsz a gondolatától is)
2021. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!