Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumborol szeretnék kérdezni?

Jumborol szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1.) Ilyen közepesen-könnyen hízók-nak mennyire nem ajánlott? Tavasszal leadtam 10-15 kg-ot, mert el voltam hízva, most megint híztam 4 kg-ot. Igaz elkezdtem enni pizzát, meg megint "liter" számra eszem a kenyeret...


2.) A 4.4 kg-os Jumbot, hogy lehet adagolni? Úgy tudom, a Whey Protein-el ellentétben, 50g-osként lehet. Csinálhatom, úgy, hogy az 50 g-ot kettészedem egy reggeli és egy vacsorához? Ha viszont egyben jó szedni akkor napi 2x50 g meddig elég? Kitart egy hónapig a 4.4 kg-os? (Fizetés miatt fontos lenne)


2011. okt. 23. 21:54
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem ajánlanám közepesen és könnyen hízóknak,ez csak nehezen hízóknak készült.


megválaszolnám a többit is de így már nincs értelme

2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
attól függetlenül válaszold már meg légyszives :-)
2011. okt. 23. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

4400g /50g = 88 adag

szétdobhatod az 50 grammot, ha nem kell több tömegeléshez.. ez lenne a lényege, hogy ha nem tudsz hízni pedig már alapból is eleget eszel, akkor leküldj még extra kalóriát + tápanyagot.

2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

na az a helyzet hogy most hogy olvasom a második felét az írásodnak valamit félre értettél mert egy adag jumbo 220g.

lényegében egyik tömegnövelő sincs 50g os adaggal legalább 100g egy adag, de ez is fajta függő.

jumbo mehet reggelre de vacsorára már nem,a második legyen edzés után de figyelj hogy elegendő legyen az a mennyiség edzés utánra.

azt hogy kitart e egy hónapig az attól függ hogy milyen adaggal fogod szedni és hogy heti hány nap.

2011. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Bizony az 50 grammos adagot benézted. 220g egy adag és ebben 50g fehérje van. A 4,4kg-s 20 adagos, tehát ha napi 1 adagot eszel, akkor nem húzza egy hónapig.

Ahogy már előttem is írták, ha hízékony vagy, akkor nem ez a te terméked. Jobban járnál egy magasabb fehérjetartalmú tömegnövelővel.

Pl.:

[link]

[link]

[link]

Ha nagyon el lennél eresztve akkor még a BSN True Mass vagy a Gaspari Real Mass is jó lehet.

Scitectől: Jumbo Prof, Volumass 35

Pro Nutrition: Gigant Pro Mass, Creatine Pro-Mass


Ha viszont nem ragaszkodsz a tömegnövelőhöz, mert kajából is tudod fedezni a CH-t, akkor érdemesebb egy egyszerű fehérjét vásárolnod. Szerintem ez a jobb megoldás.

2011. okt. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!


Egyébként sárga dobozos Jumbo Professionalt vettem (3245g)

2011. okt. 25. 00:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!