Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Mi a véleményete...

Férfitársaim! Mi a véleményetek a (hobby szinten) edző csajokról?

Figyelt kérdés

/közvélemény kutatás ;)/


az élsportot most tegyük félre! én sem az 50-es karú agyonszteroidozott szőrös testépítő nőkre gondolok :DD


sztetek nem férfias ha egy nő edz?

mi a véleményetek erről a témáról?


izmos csaj VS 'simán vékony'/telt csaj?


2011. okt. 31. 16:12
 1/9 anonim válasza:
Attól, hogy valaki rendszeresen sportol, nem azt jelenti, hogy annyira kigyúrja magát, hanem csak formában tartja magát !
2011. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit félreviszem a témát, de talán ide tartozhat az én szakterületem a futás is. Hetente egyszer-kétszer megfordulok a Margitszigeten, és azt vettem észre, hogy a futók kb. kétharmada nő. Legalábbis láthatóan többen vannak mint a pasasok. Elgondolkodtam, hogy miért lehet. És beugrottak az itteni gyk-ás futós kérdések, amikben túlnyomórészt azt tudakolják az emberek (szerintem inkább nők), hogy a futás mennyi kalóriát éget, szebbek lesznek-e tőle, meg ilyesmi.


Szóval a csajok azért edzenek és futnak, mert szépek és soványak akarnak lenni, ez nagyon előtérbe került mostanában. Egy pasasban is benne van az, hogy imponálni akar a testével, de ez a nőknél sokkal fontosabb, kizárólag ezért mozognak, tesznek erőfeszítéseket, egy megszállott pasas meg önmagáért is csinálja.


Hogy jól áll-e ez egy nőnek. Szerintem igen, azért egy jó izomzat mindenkin jól mutat, és egészséges is.

2011. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én pl nagyon szeretnék 1 kondis csajt :DD Hiába nem kifejezetten női sport ez a sport engem nagyon vonzanak /hátmég ha mind olyan mint itt Dilisnyuszi :P:D/ Persze ne legyenek féfiasak,azt senki nem szereti.Én a teremben is meg szoktam nézni a csajokat


Am sztem az izom jól néz ki 1 nőn,és az külön előny ha a csaj el tudja fogadni /követni tudja/ az életmódomat.ha még főzne is rám,képes lennék a tenyeremen hordozni :DDD 20/f

2011. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:
100%

tök jó szerintem ha egy csaj edzőteremben kicsit súlyzózik.

nem azt mondom hogy legyen testépítő, de fitness modell kategóriás az már elég tuti lenne.

arról nem is beszélve hogy egyből lenne közös téma és egy húron tudnák vele pendülni.

el tudnék fogadni egy kondis csajszit simán,sokkal többet érnek mint a facebook pózer k urva isten fa sza csajok.

2011. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne?

egy formás jó alakú csaj szebb és kívánatosabb,mint egy nem olyan jó alakú.

a fitnesz modelleknek meg a legszebb nők.

és volt sportoló barátnőm,tudta mi az az önfegyelem,kitartó volt,kedvelte önmagát,keveset hisztizett,szóval a sport a személyiségét is alakította jó irányba.

2011. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, mert egyrészt tényleg odafigyelnek magukra, nem csak a sminket kenik fel, másrészt pedig a személyiségükön is meglátszik. Barátnőmet most próbálom fokozatosan bevezetni a súlyzós edzés rejtelmeibe :) Sok csaj attól fél, hogy az ilyen edzéstől megnőnek, nagy darabok lesznek, ők viszont vékonyak szeretnének lenni, hiába, hogy az izom ad definiciót, nem a zsír :)
2011. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az edzés nem csak súlyzózás edzés lehet(mivel te "edző csajok"-at írtál).

Lehet végül is bármi,de nálam lényeges,hogy egy csaj sportoljon.Nagyon pozitív kihatással van rájuk.

Egyrészt külsőre(feszesek,nem punnyadtak v. görbék,van tartásuk),és a sportoló lányok sokkal normálisabbak,mint azok,akik pl.:unatkoznak otthon,és inkább kimennek a mekibe zabálni a barátnőikkel,közben csinálnak a mekiswc-ben egy "tükörbepózolunkmeröribari" képet,aztán hazaértek,feltolják fészbúkra,aztán örülnek a fejüknek,hogy jájj de menők már meg mennyi lájkot kaptak rá.Az ilyenektől a hideg ráz.

Mennyivel jobb,ha egy csajnak van egy(vagy több) hobbyja,amit szeret csinálni,és még jó hatással is van rá,egészségesebb,szebb,frissebb,oldottabb lesz tőle.

Egyébként nálam pl. a küzdősportoló/harcművész csajok a favoritok,mivel plusz 1 közös téma...meg elég vadmacskák tudnak lenni:P;)

De mondom,végül is elég,ha akár táncol,vagy fut,de legyen 1 mozgásforma,amiben otthon van,amit szeret és csinál.

2011. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a hobbi szinten edzőkkel semmi bajom,tetszenek.ha naturálba nyomja,akkor úgysem tud elférfiasodni.az meg nem baj,hogy kicsit izmosabb az átlag nőknél.mondjuk a terembe ahová járok,az egyik csaj full szálkás,szerintem az már fölösleges egy nőnek.persze azért azt nem mondom,hogy rosszul néz ki,nem dobnám ki az ágyamból,hogy így fogalmazzak:)
2011. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van minden amíg nem veszti el a nőiességét. Ez vonatkozik az elhízásra vagy túlzásba vitt edzésre. Egy kajakozó -vagy úszónő már tud túlzás lenni pl.
2011. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!