Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani, hogy...

.schwulbini. kérdése:

Valaki megtudná mondani, hogy lehet ezt a testkinézetet elérni? Képekkel

Figyelt kérdés

[link]

[link]



kb. ezekre gondoltam, nem vagyok kövér a derekamon van egy picit több felesleg, meg a hasamon, de kb. ezt szeretném elérni, teljesen kezdő vagyok, a témában már otthon vagyok, de szeretnék tanácsot kérni, kb. mennyi idő, és milyen intenzitással lehet elérni ezt az állapotot..

előre is köszönöm :)


2011. okt. 31. 17:39
 1/2 dirtboy ***** válasza:
olvass: [link]
2011. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én személy szerinte egy erő és állóképességfejlesztő, funkcionális tréninget ajánlok: kettlebell, trx... Ezek azért jók, mert erős leszel és hamar szálkásodsz tőle. Én heti 3szor 50percet edzek a terembe, személyi edző segítségével kettlebell-en, trx-en és gépeken egyaránt. 4 hónap alatt látványosan megváltoztam, igaz én inkább cingár testalkattal rendelkezem (hála a genetikának). :) Sokkal vállasabb vagyok, sokkal erősebb lettem ettől az edzéstől. 58kg voltam mikor elkezdtem, most 69-70kg vagyok és szálkás. :) Arra figyelj, hogy bármibe is kezdesz, kérd egy hozzáértő segítségét eleinte, hogy megtanuld a helyes testtartásokat, fogásokat, stb.!

Üdv.: Gabesz

2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!