Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a kondizásnak?

Hogy kezdjek neki a kondizásnak?

Figyelt kérdés
22 éves nő 173 cm 70 kg fogyszi szeretnék és rávettem magam arra h tennem kell valamit, eseleg milyen edzéstervet javasoltok?
2011. okt. 31. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

helo

sok futás, napi 4-5X emlitésre méltó étkezés(kisebb adagokban, hogy sose lakj jól:D)

regel normális kaja pl zabpehely mert abban elég szénhidrát-fehérje van ellentétben a gabonapelyhekkel

ebéd az normális(töb részletben is akár)

napközben is, viszont hetente 3-4X kell edzeni, több nem ajánlott

edzések előtt kell enni 0,5-1,5órával de nem tele amennyit birsz, hanem anyit kell midnig enni regel délben, amennyi jól esik

és sokat kell futni, lábazni is kell neked sokat, a többit el kell osztani, kitöréseket csinálj mert az elég hasznos lenne nálad, talán még fentről kétkezes nyak elé és tarkóhoz huzás, guggolás, egykezes súlyokkal lehet sokfélét csinálni, fekve nehogy nyomj mert az nem hozzád való, csak rontana az alakodon

javaslom vacsorának a scietec nutrition cégtől a "100% whey protein" (kb 280ft 1adag, nagy ksizerelésben persze olcsobb)nevű turmixport, ezt edzés végén vizel szokták a legtöbben fogyasztani, de neked ugy lenne jó, hogy vacsora helyettesitésnek tejjel, mert a tej elnyujtja a felszivódási időt(vizzel ez az egyik leggyorsabb felszivódású termék mindenütt), ugy is nagony jó estére hogy 100%wp+tej+zabpehely, ez jó vacsora, potolja a fehérjét, neked helyettesit is(mert ha husokat eszel abban több dolog van, ez csak fehérje és enzimet, talán van vitamin is benne, szénhidrát emlitésre nem méltó mennyiségben)! és ha tudod akor lehetőleg csirkét egyél, kerüld a többit, kivéve a halakat, azok is naogny jók!

ha veszel kondiban bérletet, akor általában adnak edzéstervet vagy irányt, kérdezd meg ezt amit modntam, hogy hogyan ajánlják, szinte midnehol segitenek kezdőknek és haladóknak is!


F17

2011. nov. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben futnék minden este vagy minden reggel(kezdetben amennyi megy de célszerű volna 1 órát) minimumra csökkenteném a kajám, az is szigorúan fehérje(husok, esetleg tojás) és zöldség lenne(SEMMI más).

Emellett pedig végezz valami csajos tornát heti 4x mondjuk(fenék comb meg mellformáló gyakorlatokra gondolok).

Nekem volt egy 110 kilós haverom ő 70 kilóra fogyott le így(ő torna helyett fegyenc edzést csinált) kb fél év alatt szóval működik.

2011. nov. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!