Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az MRP...

Mi a véleményetek az MRP Iso-Pro nevű táplálékkiegészítőről?

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik huzamosabb ideig szedték (1-2 hónap), és mennnyi izom fejlődést tapasztaltak. Igen, tudom, hogy elsősorban a normális táplálékok számítanak az izomgyarapodás terén, de mégis képbe szeretnék kerülni, hogy a többihez táp kieghez képet mérten mennyire jó cucc?
2011. nov. 2. 19:34
 1/6 dirtboy ***** válasza:

számolj egy kicsit és rájössz.


van benne dextróz amiből 2kiló 990ft


van benne maltodextrin amiből 1kiló 890ft


van benne 40g tejsavó protein

tejsavó proteinből 300ft ért tudsz szerezni 50gramm izolátum és koncentrátumot.


palatinose-t nem árulnak külön de nélküle is lehet fejlődni simán elhanyagolható szénhidrát.


kreatin mondoihidrát 7,5g

500g monohidrátot tudsz venni 3500ftért azaz a 7,5g monohodrát ér 52,5ft-ot.


ezekből számold ki hogyha te raknád ezt össze akkor menyibe kerülne.

de elárulom hogy fele annyiba sem.

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2011. nov. 2. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

pedig hidd el hogy jobban megérné ha te raknád össze.

azért is mert ha te rakod össze akkor változtathatsz a mennyiségeken és sokkal olcsóbb.

próbáld ki hogy te összerakod hidd el megéri.

2011. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:
attól hogy nem ezt kérdezted még megköszönhetted volna igazán a fáradságomat amiért utána néztem számoltam és leírtam neked hogy te tudj egy kis pénzt spórolni.
2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, bele kellett volna írnom, hogy nem az anyagi részére vagyok kíváncsi. Ugyanis egy haverom tudna nekem szerezni ingyen és bérmentve 2x1kg-os dobozzal, mert tartozik nekem. Én kizárólag az biológiai hatásaira vagyok kíváncsi.
2011. nov. 3. 13:42
 6/6 dirtboy ***** válasza:

hatásra ugyan annyit ér mint a többi,semmi extra nincs benne

62g szénhidrát

40g protein

7,5g monohidrát

ennyi az ami említésre méltó,sima egyszerű tömegnövelő táplálék kiegészítő, nincs benne olyan ami kiemelné a többi tömegnövelő közül.

2011. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!