Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen 32 centiméteres...

17 évesen 32 centiméteres kerületű fel kar az pici?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 32 centi kerületű a karom na most szerintetek az kicsi ? az az kezdjek el gyúrni ?
2011. nov. 3. 21:19
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

ha úgy gondolod hogy kicsi és változtatni akarsz ezen akkor kezdj el gyúrni,de ha nem izgat a gyúrás és a karod sem zavar csak mások miatt csinálnád akkor hagyd.

neked kell ezt eldöntened,én nem foglak biztatni,hozd meg a döntést te

2011. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem túl nagy ,de ha csak ezért akarsz lemenni akkor hagyd a francba 3 hónap után megunod .
2011. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát elég jó erőben vagyok csak sokan gyúrnak a környékemen szóval valószínű az miatt akarom de nem különösebben zavar mert a barátnőmnek megfelelek , csak néha beugrik nekem ez a gyúrós dolog ....
2011. nov. 3. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el inkább boxolni ? Ott még jó is hogy nem nagy legalább nem annyira savasodik .Ütni meg úgy se bicepszből ütsz .
2011. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha neked megfelel, a barátnődnek megfelel, akkor mégis mi a fenének akarsz változtatni ?

Csak azért ne csináld, hogy csináld... hamar ráunsz, nem sok értelme van.

2011. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

döntsd el magad..

amúgy a húgomnak ekkora szárazon :)

2011. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!