Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a sárga kapszulát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 21:47
 1/8 A kérdező kommentje:
megvan köszönöm! :)
2011. nov. 3. 22:00
 2/8 anonim válasza:
és honnan?:) engem is érdekelne
2011. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

beírod a címed, utána belépsz a bodybuilder.hu-ra (ha be vagy regelve. ha nem, regelj) és x idő mulva kapod a PDF-et. nekem az edző válaszolnál kiírta, h "letöltöm a saját sárga kapszulámat" vagy vmi ilyesmi

2011. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
köszi, megvan :)
2011. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ncore
2011. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Spicces válasza:
Én is letöltöttem, először azt hittem hülyeség hogy le lehet tölteni. Mivel amikor ez megszületett akkor még pénzért adták, tesóm még vett is belőle, én nem. Erre meg itt van hogy pont a www.body.builder.hu-n lehet letölteni ingyen. Ez hogy lehet? Vagy a könyvnél Bunny személyes aláírása került pénzbe?
2012. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az került pénzbe,hogy nem ingyen nyomtatják. Ezt kell kifizetni.

VaN aki szereti gyűjti az ilyen témájú könyveket,nem csak 1x átolvassa. Elejétől fogva le lehet tölteni.

2012. febr. 11. 01:46
 8/8 Spicces válasza:
Értem, köszönöm. De szerintem a könyvben lévő tudás az ami kincset ér. :) Amúgy csípem Bunny-t szóval félre ne értsetek, csak furcsáltam ezt az egészet.
2012. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!