Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érejm el?

...Off kérdése:

Hogyan érejm el?

Figyelt kérdés
15 vagyok elégéé kivagyok gyúrva de nem vagyok megelégedve a testemmel vagyis csak a hasammal hiába csinálok 200 felülsüt utána meg 210 másnap este sokat eszek és nem látom az eredményét hogy kockésodnék csak amikor fekszek de akk se nagyon 65kg vagyok amugy 95 el nyomok fekve.. hogy lehetne kocka hasam?? nem jön be ez a felülés meg hasprés meg lábemelés hiába csinálok belölle többet?? nem kéne este ennem??
2011. nov. 4. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A zsír miatt nem látod a kockákat, a zsírt pedig csak diétával lehet eltüntetni, mert nincs helyi zsírégetés. Viszont 65 kilósan meg nem kéne diétáznod...
2011. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 walholl ***** válasza:

1: Kell este enned. Lehetőleg lassú felszívódású fehérjét, ezzel védheted éjszaka is az izmaidat, fenntartod a fehérjeszintet blabla.

2: A fekvenyomásnak mi köze a hashoz?

3: Diéta és aerob edzés. Gondolom van eredménye az edzésednek, csak nem látszik, mert valami eltakarja. Ha a gyúráson kívül mást nem csinálsz, akkor kb. az száraz f@szrázás, nem testépítés. Maximum zsírból várat.

4: Normális étrend, napi 6-8 étkezésre lebontva. Nem összeeszünk minden sz@rt. Ha annyira kivagy gyúrva (ezt úgy értelmeztem, hogy van rajtad elég izomtömeg) akkor csinálhatsz egy diétás étrendet. Ennek neten utánanézel. Félreértés ne essék: nem koplalás, nem fogyókúra, hanem diétás étrend testépítőknek. Mellette ugyanúgy súlyzós edzés, több fehérje hogy ne veszíts annyi izmot.

5: 15 évesen ne akarj gyurmázni. Edzeni edzhetsz, kisebb intenzitással, de fölösleges szétbarmolnod magad, várj vele még 2-3 évet.

2011. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


"15 vagyok elégéé kivagyok gyúrva de nem vagyok megelégedve a testemmel"

65 kilósan még kurv@ messze vagy a kigyúrttól.

Eddzél továbbra is, étrended rakjad rendbe, és ha elég nagy tömeget építesz fel, akkor diéta. A hasazással semmire sem fogsz menni.

2011. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
va nereménye olyan memmel vállam karom van h 25 évesnek nincs ilyen.. de a hasammal nem vagyok megelégedve
2011. nov. 4. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod leírni normálisan mit akarsz, és milyen vagy nem segítünk.
2011. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65 kilós vagy zsírosan? milyen vállad lehet? csak a felsőtested 55kg és szín izom, mell alatt meg kicsi vagy és zsíros (maradék 10kg) ?
2011. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kéept csi fiam.?
2011. nov. 4. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:

dobj fel, az sok kételyt eloszlatna.

egyébként ha látványos hasat akarsz akkor továbbra is a testzsírod csökkentése kell, mindentől függetlenül.

2011. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"kéept csi fiam.?" -> ez mi akar lenni?
2011. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lehet 130cm magas, és ahhoz a 65 kiló egy nem túl magas testzsírral már lehet látványos. bár ha olyan válla van, mint egy 25 évesnek akkor lehet "szélesebb mint magas"

Steel.

2011. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!