Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el ezt a célt?

Hogyan érhetném el ezt a célt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 183cm Magas vagyok, 83 KG. 1 Hónapig mindennap este futottam, de most eldöntöttem hogy megszeretném csinálni a kockás hasat, már egy eléggé régi"álom". Tudom sok hasonló kérdés van a Gyk-n de Mindenki egymás hozzászólását hazudtolta meg, így gondoltam felteszem én a kérdést, Hogyan lehetséges a kockás has? Azt hallottam hogy a felülés semmit se használ, de egyesek szerint igen. Tudom hogy mindenkinek van "kockás hasa" csak a "zsir" eltakarja, nem tudom mennyire arányos a testsúlyom a magasságomhoz képest. Nem szeretnék "fogyókúrázni" se koplalni. Reggel reggelizek, délben eszek egy egy tányért, s délután eszek még 2-3 szendvicset, este 6 után már nem eszek. Szóval akkor a felülés hatásos lenne? úgy kb napi 200 ra gondoltam, és később emelem, csak kilehet gyúrni azt a hasat.. Várom a Normális válaszokat!



Nagyon köszönöm előre is !



2011. nov. 4. 20:40
 1/7 dirtboy ***** válasza:
89%

az én válaszomba nem igazán lehet bele kötni mert az én válaszom általában egy link,aki ebbe bele köt az nem belém köt hanem abba aki ezt írta

itt a link: [link]

2011. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én sok felülést csinálok(mellette persze súlyzózok), rengeteget eszek, még hat óra után is, és kockás a hasam. Nem eget rengető eddig, de szép kockás. A felülést javaslom, de ahogy gondolod. :)
2011. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre a válasz nagyon egyszerű.

1.Hasizmok erősítése

2.Szálkásító Diéta!

2011. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Diéta.. hát én nem olyan csont és bőr kockáshasra gondoltam, 2. hozzászoló biztosan nagyon gyors az emésztésed :DD anyagcseréd
2011. nov. 5. 13:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Napi 200 felülés, mennyi idő múlva látható a "hatás"?
2011. nov. 5. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen napi 2000 felülés nem sokat ér,hidd el nekem,csináltam.

Inkább edz heti 3,4-szer hasra,de lehetőleg súllyal,és akkor lesz nagy izmos hasad,de másra is edz,mert kicsit érdekesen néz ki az ember egy baszott vastag izmos derékkel és hassal,ha mellette pálcikák a végtagjai,meg a háta és melle.

13:29 voltam

2011. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a felüléstől sokára lesz kockáshas és nem annyira szép.diéta+futás vagy biciklizés(a biciklizés jobb)
2011. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!