Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shotokan karate edzésre...

Shotokan karate edzésre rendelhetek magamnak ruhát?

Figyelt kérdés
Internetről,direkt küzdősportos boltból rendelném.Úgy lehetne vagy csak az edzőm szerezhet?
2011. nov. 4. 20:56
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Miért ne rendelhetnél? A mesterednek nem az a dolga, hogy ruházzon, hanem az, hogy megtanítson karatézni. Rajtad kívül még száz másik tanítványa van, gondolod, hogy mindnek ő veszi a ruhát? Nem olyan olcsó ám az...
2011. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolta a kérdező , hogy a mester megveszi és behajtja rajta a vétel árat vagy kicsit többet .... Te még a kérdést se értetted meg akkor mire fel vergődsz itt ... egyébként hogy a kérdésre is válasszoljak szinte biztos ahol nem elme beteg az oktató ott ezt lehet Budosport egyébként általába olcsón árul sportfelszereléseket és tényleg jók .
2011. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bánomisén ***** válasza:

10:55 Sajnos nem én vagyok, aki nem tud itt szöveget értelmezni... Válaszoltam, tehát értettem a kérdést.

Téged meg valószínűleg nem a jólneveltséged miatt kedvelnek. Neveletlen vagy :-)

2011. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ahhoz képest teljesen máshogy válasszoltál akkor vagy kérdést értelmezni nem tudsz vagy válasszolni logikusan amivel nem is lenne gond , mert előfordul az emberrel ,de hogy f@szságot írsz és még nagyképű is vagy rá hogy milyen okos vagy mikor egyértelműen nem úgy értette a kérdező a kérdést ahogy te gondoltad az nem semmi . Oknélkül beszólogatsz és akkor más a neveletlen na tudod hova menj :D
2011. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az edzőt, mert, ha szerződésben van az egyesületetek valami céggel, illetve egyszerre többen rendelik olcsóban kijöhetsz.
2011. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!