Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok a neten jó edzéspr...

Hol találok a neten jó edzésprogramot?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy vannak itt olyan emberkék, akik tényleg értenek az alakformáláshoz. Amit én szeretnék: otthon, egyszerű keretek között, max. súlyzóval, de amúgy a saját testsúlyom felhasználásával megdolgoztatni minden testrészemet úgy, hogy látszatja is legyen, főleg derékon alul. Nem vagyok kövér, inkább feszesítenem kell. Nem akarok edzőterembe járni, nem kedvelem. Hol találok neten olyan edzésprogramot, amely napokra szétosztja a végzendő feladatokat és azok mennyiségeit. Pl. hétfőn kar-has és a feladatok, stb. Köszönöm!
2008. márc. 19. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Otthon elég korlátozottak a lehetőségeid, de mindenképp jobb mint a semmi. bodybuilder.hu, tesztoszteron.hu egy kis türelemmel mindent meg fogsz találni!
2008. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!