Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport amit nem...

Melyik az a sport amit nem késő elkezdeni és erősíti a hasizmot? Budapesten belül! 13/L :D

Figyelt kérdés
Régebben fitneszeztem és táncoltam is!
2011. nov. 5. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg a kajakozást.
2011. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

küzdősportok.

de egy konkrét izomcsoportot megerősíteni erősítéssel tudsz, nem kimondottan sporttal. de küzdősporttal mindenképpen erősítesz hasra, úgy hogy az, vagy testépítés.

2011. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá de nincs rá időm se meg közelbe nincs kajak klub vagy mi! meg nem ezek a sportok jönnek be hanem a lánysosabbak! pl tánc fitnesz

a röpi milyen?

2011. nov. 5. 21:22
 4/12 A kérdező kommentje:
az érdekel és a tesiórákon egész jó vagyok belőle! csak nem tom hol van ilyen tiniknek!
2011. nov. 5. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:

azzal ne foglalkozz, hogy tini vagy. később nem leszel.

nézz szét iskoládban, utána google-ben keress lakhelyed szerint "küzdősport" edzésre, de harcművészet is teljesen megfelel ebből a szempontból, aztán ha tudod milyen edzéslehetőségek vannak a közeledben, akkor nyomj fel egy új kérdést, hogy melyiket válaszd (amennyiben esetleg nem tudnál választani).

2011. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jaa, hogy a röpire írtad, hogy érdekel. arra ugyan úgy rákereshetsz, vagy megkérdezed iskoládban, környező iskolákban (hiszen ott vannak sportpályák).

bár elcsodálkoznék, ha egy röplabdázónak bármilyen szempontból is erős hasizma lenne.

2011. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na és most menj vissza ugyanúgy Fitneszezni is táncolni ha ennyire leszűkítetted a lehetőségeket :D Ha nem vagy nyitott kb semmire akkor jó a régi .Fitness amúgy is jó ha nem bohóckodás szinten tolod , bár a 10-14/15 éves lányok sportokba általába bohóckodnak utána akit nem érdekel az nem csinálja akit meg érdekel az elég jól tolja .
2011. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nyitott lennék szinte bármire csak az a baj h nem vagyok valami küzdősportos lány (kistermetű, mondhatni gyengusz, és tuti nekem annyi lenne ott ) a másik pedig a környéken nem találtam ahová járhatok mert 1 van ahol 15 év a korhatár, de azért kösszi a válaszokat!
2011. nov. 6. 13:21
 9/12 anonim válasza:
A küzdősport nem arról szól h szarráveritek egymást és azért kell elkezdeni h megerősödjön a tested és a szellemed csak olyat kell választani ahova megfelelő a magasságod vagy amelyik tetszik
2011. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
küzdősportnál korhatár? nincs kölyök csoport? MONDD HOL LAKSZ, HADD TEGYEK RENDET! :D
2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!