Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Motocross-ozni szeretnék! Hol...

Motocross-ozni szeretnék! Hol lehet megtanulnom vagyis milyen helyeken? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hali!

Nagyon szeretnék Motocross-ozni! De ezt hol tanulhatom meg? Vagyis tudnátok tanárt ajánlani? Motorom nincs szóval azt az edző ad az órán? Egy idő után biztos lenne mocim de még nem amíg meg nem tanulok rajta menni... A pontos helyét kérlek írjátok le meg ha van akkor a honlapot! És oda kellene vinnem Motoros ruhát vagy ad a tanár? És mennyibe kerül az a tanár akit írtok?

Szerintetek nem gáz, hogy csak 10 éves vagyok és lány? Nagyon szeretem a Motocrossot!!! Haveromék motoroznak és nagyon megtetszett és jól is érzem magam amikor kiMEgyünk velük! Bocs ha hosszú de kérlek legyen minnél több válasz minél előbb!! Kérlek!


2011. nov. 6. 14:47
 1/8 dirtboy ***** válasza:

hívd fel őket kérdezz utána,de nem ártana ha legalább anyit már tudnál nekik mondani a telefonba hogy tudsz motorozni /váltóssal mocival persze/

[link]

2011. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az előzőnek aki először írt:

De és nem tudok motorozni! És ez a válasz csak azért nem olyan jó mert kb semmi nem válaszoltál meg! Már bocsi! Én megszeretnék tanulni!

Kiegészítésként a kérdéshez: Kérlek pontos és kifejtett válaszokat! Budapesten lakok.

2011. nov. 6. 16:37
 3/8 dirtboy ***** válasza:

én azért írtam egyáltalán a kérdésedhez valamit mert láttam hogy már egy órája megválaszolatlan,gondoltam akkor már linkelek neked egy oldalt ahol van teló szám és ott tudsz érdeklődni.

azt a kérdésedet viszont megválaszoltam hogy /De ezt hol tanulhatom meg? /

a többiről gőzöm nincs,mert én nem krosszoztam versenyszerűen soha.

tedd fel ezt a kérdést a közlekedés kategóriában,itt a sportban nem sűrűn szoktak válaszolni krosszos kérdésre ahogy láttam.

de még csak krosszos kérdés sem sűrűn van itt.

2011. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszike!! Akkor kiteszem oda!! És akkor bocsika :)
2011. nov. 6. 17:14
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért kérnék még válaszokat!! :)
2011. nov. 6. 18:01
 6/8 anonim válasza:

/Amit írni fogok az csak az én véleményem/


Legelső dolog szerintem,hogy legyen egy motrod.

Második,hogy megtanulsz magadtól,nem tanítanak.

Harmadik hogy van már jó kis tapasztalatod minden féle pályán.Ekkor kezdhetsz neki versenyszerűen.

Tanárhoz menni szerintem hülyeség,vagyis bocsánat,értelmetlenség.Véleményem szerint.Én ilyesmire tuti nem adnák pénzt,a másik dolog hogy nagyon utálom ha valaki belszól hogy hogy menj,vagy hasonló.Motorozz saját stílusodban.Jó,esetleg ad egy-két tippet ami hasznos lehet de motorozni tanítani senkit sem lehet!Ez benned kell legyen.Szerintem szerezz vagy kérj kölcsön először kicsi robogót,vagy hasonlót,és azon tanulj meg menni.És nem utolsó sorban...10éves vagy és ráadásul lány?! Nem tudom hogy hogyan szeretnéd nyomni,nem is azzal van a baj hogy lány vagy v valami...de 10évesen lányként nehezen bírkóznál meg egy normál méretű krosszal,a minik és a közepesek pedig sztem nem sokat érnek,az nem nagy élmény.Persze ezt lehet csak én látom így.Én 14 vagyok és fiú,én is szeretem a krosszt,de normál motorral eddig még nehéz lett volna,és én is csak jövőre állok át egy normál 125-ös krosszra,onnan nyomom már keményebben (nem biztos h versenyszerűen,inkább extrém hobbi) ,mert nekem nem a verseny hanem az élmény számít,én az egészbe azt élvezem mikor 2-3an vagy többen elindulunk mint a veszettek terepen,hegyen,mindenen keresztül.Nekem ez az élmény.

Szóval bocsi hogy hosszúra sikerült,nem tudom mit tudsz kivenni az egészből,de a lényeg,hogy legyen tapasztalatod,barátkozz a motrokkal,és ne tanártól próbálj tanulni,inkább menj ki a mezőre vagy valami lakatlan területre és próbálgasd hogy mit tudsz.De mindenképpen magadtól tanulj meg,hidd el,jobb mintha egy sablon szerint kéne motorozz.:)

2012. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Először tanulj meg váltós motorral motorozni vagy crosson vagy endurón szerintem legalább annyira hogy a horgokban el tudj menni egy kis 50ccm motorral. Ha még nincs és nincs rá pénzed vagy még nem akarsz akkor kérd el a haverjaidtól míg ők megtanítanak elindulni meg elmondanak egy-két dolgot és utána vagy kérd majd el tőlük vagy úgy hogy ott vannak vagy hogy egyedül mész (persze csak ha márt tudsz annyira. Versenyezni majd akkor tudsz ha minimum a 125 cmm motort rendesen tudod vezetni és lesz hozzá elég fizikai erőd és állóképességed mert a motocrossban a pálya 90%-át állják a vesenyzők mert annyira rázza őket a motor vagyis inkább pattog.
2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az utolsó vagyok és a 6. válaszolónak igaza van ha magadtól tanulsz meg motorozni azzal többre mész min ha valaki elmondja hidd el és nem lehet szerintem annyira tanulni a motorozást max az alapokat ezt inkább érezni kell!!!!!
2014. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!