Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az evezéstől (evezőgép) jó...

Az evezéstől (evezőgép) jó alakja lesz az embernek?

Figyelt kérdés
úgyértem szélesebb vagy inkább izmosabb vállak karok? vagy nem ér sokat?
2011. nov. 6. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
:D ez hátgyakorlat. és nem ettől lesz jó alakod, hanem a tömegnövelő étrendtől meg a (mindenre) edzéstől.
2011. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy a tömegnövelő étrendtől lesz jó alakja valakinek. És az evezőgép jótékony hatásaira szeretnék rákérdezni.
2011. nov. 6. 15:24
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
A jótékony hatása az, hogy megmozgatja a hátizmokat. És igaza van Nyuszinak, tényleg nem ettől lesz jó alakod, hanem a tömegnövelő étrendtől és az edzéstől.
2011. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

pedig korrekt választ kaptál.

de ha ezt akarod hallani akkor igen "jó" alakod lesz tőle akkor is ha ez csak egy hátgyakorlat:D

2011. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak EGY gyakorlat, ráadásul hátgyakorlat, úgyhogy köze nincs a vállakhoz, karokhoz.


Hogy a p.csába lenne valakinek jó alakja EGYETLEN EGY szerencsétlen gyakorlattól? A konditerembe járók biztos azért edzenek több tucatnyi gyakorlattal, minden testrészre, mert hülyék...

2011. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aha értem. Pedig nekem van egy ismerősöm aki evez vagy kajakozik vagy mittudomén (jó mondjuk folyón) és más gyakorlatot nem nagyon csinál de mégis széles vállai vastag alkarja és keze van és úgy általában nagyon erős. egyébként nem kell lehurrogni , bár megértem hogy ettől most azt az illúziót teremtitek magatoknak hogy rendkívül értelmesek vagytok - de ez egy kérdés volt csupán elnézést hogy fel mertem tenni! Főleg az utolsó kaphatja be a f*szomat! Egyébként ezekszerint nem mérhető a tényleges evezéshez a hatása mert az gondolom sokkal jobb. jah és úszik meg birkózik is a srác és nem végez tömegnövelő edzést és mégis jó alakja van. Na mind1 Ti úgyis jobban tudjátok!
2011. nov. 6. 16:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Itt írtad a végén a kulcsot az egészhez! Úszik. Az úszás a futás mellett a másik olyan mozgásforma, ami minden izmot megmozgat. Na megyek és tovább élek abban a világan, ahol okos vagyok.
2011. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát úszástól nem hinném hogy széles vállakat és vastag karokat lehetne nyerni. Főleg hogy az az amit már régen abbahagyott , de akkor még nem is volt izmos.
2011. nov. 6. 18:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is úsztam jó pár évig és képzeld, kiszélesedett a vállam, megvastagodott a karom, de biztos valami genetikai rendellenességem van és azért történt.
2011. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
persze hogyne . attól lett 40es kezed mi?
2011. nov. 7. 17:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!