Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez, lehetséges...

Miért van ez, lehetséges egyre több táv kell?

Figyelt kérdés

Régen futottam nem is olyan rég kb 2 hónapja és kb fél évig csináltam mindezt, hogy futottam és az edzéseim során leírtam és levezettem a tapasztalataimat az edzésekről ugye nekem kb 4 hét alatt szokta meg a lábam kb a futást mert sajnos egyszerre nagyon sokat futottam mint "pályakezdő" és ezért időt sem hagytam szinte pihenni a lábamnak azaz napi 9-10km megvolt.

Na most, mikor már megszokta a lábam 4 hét után a mindennapos futást ez kb 4 hét volt utána már éreztem, hogy kevesebb azaz gyorsabban telt el az idő úgyértem észre sem vettem mennyit futottam és már lazán meg volt a 8-9 ezért többet futottam.

Ez olyan mint pl a drog csak jó irányba ha kezdő vagyok elég kevés anyag hogy jól érezzem magam de ha már túl léptem ott a "pályakezdő" szintet akkor több kell.

Nos nekem ugyan így volt a futásnál is amit a mai napig nem értek.

Amúgy versenyekre nem igazán jártam egyszer kétszer elvittek és szép eredményeket is értem el de volt olyan időszak amikor nem... :) de ez benne van a pakliba szerintem.

Amúgy őőő minden nap vagy másnap mentem de igazából napi 2 és fél óra kellett hogy lefussam a 9-10km-t kb


sajnos már nem szoktam edzeni mert elég lusta vagyok és igazából most látom az eredményét, hogy fitt voltam, de tervemben még nem halt meg az edzés. :)


2011. nov. 6. 16:21
 1/1 A kérdező kommentje:

Ő még valami!

Ki fogom próbálni lasabban hozzá szoktatni a lábam, mert maga a pokol mikor másnap arra kelek, hogy ajj nem bírok talpra álni és a vádlim is tiszta izomláz. :)

2011. nov. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!