Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrjunk vazze?

Gyúrjunk vazze?

Figyelt kérdés
Na szóval elkezdtem gyúrni 6 kg-s súlyokkal hogy legyen 1 kis bicepsz, csak spanom (aki már sokat gyúrt) azt mondta hogy be fognak sulni az izmaim és nem fognak noni 1 ido után, és hogy kezdjek el inkább nagyobb súlyokkal fekve nyomni.Ez tényleg így van, vagy nyugodtan kenetem a 6-os cucokkal?
2011. nov. 6. 21:58
 1/4 dirtboy ***** válasza:

osztan a lábaddal mivan,levágta egy vasúti szerelvény?

beszélgessünk már a lábedzésről is meg az étrendedről.

na milyen az étrended?

hogy vannak felosztva az izomcsoportok,heti hány edzést csinálsz?

2011. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fekvenyomás elsősorban a mellizmokat erősíti, a bicepszgyakorlat a bicepszet. Nem igazán értem, mi az összefüggés.
2011. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 4 hete kickboxolok és azóta nyomatom keményebben a kaját. Reggel gabonapehej, suli után rízs borsóval vagy krumpli, sok hús pl. hal,csirke,diszni,marha. Levest is eszek mindig leggyakrabban húslevest. Kickbox edzés után is eszek 1 kis húst meg néha-néha vmien gyumolcsot. Lában hálistennek még megvan, azzal rugdosom az edzotársaim bozkesztyujét,de semmi mást nem csinálok vele. Mit javasoltok?
2011. nov. 6. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
ha már küzdősportolsz, akkor teljes testes erősítést, lábat is bele véve. 1 kezes fekvő, 1 lábas guggolás, hát-has edzés. ezekre az izmaidra szükséged lesz. 6 kilós súlyzó pár gyakorlatra jó, de összességében súlyzós edzéshez kevés lesz. speciális gyakorlatokhoz használhatod, de ilyeneket Te még úgy sem csinálsz, akár el is rakhatod későbbre.
2011. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!