Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lovagoljak szőrén a...

Hogy lovagoljak szőrén a lovon úgy, hogy ne törje ki a fenekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az eddig nyeregben lovagoltam, de az oktatóm beújította a szőrén való lovaglást.. először tanügettünk, utána pedig könnyű ügettünk.

A lényeg, hogy nagyon kényelmetlen volt.. mert a lónak amúgyis nagy marja van.. és egy kicsit csontos paci, szóval nem volt valami kényelmes.. feltörte a fenekem xD

Mit kéne tegyek, hogy ne törjön ki?? És, hogy üljek rajta hogy kényelmesebb legyen ?? :O :))

köszi a válaszokat előre is :))


2011. nov. 8. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
lovagolj ink rajtam :D
2011. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cynic ***** válasza:
ugyanezt akartam beírni!
2011. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rossz hírem, hogy ilyen magas marú, háztető-típusú lovakon esélyed sincs másra.

Azért az persze sokat számít, hogy mennyire tudod csípővel követni a mozgását (nyilván minél jobban, annál kevesebb a súrlódás).

Ha megoldható, esetleg kérd meg az oktatód, hogy tegyetek rá pokrócot, amit egy takaró-hevederrel tudtok rögzíteni.

Sok sikert! :)

2011. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!