Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van minden focimeccs...

Miért van minden focimeccs megbundázva?

Figyelt kérdés

Pár hete Tippmixezek.

Eddig 1x sem nyertem pedig mindennap teszek.

Mindennap olyanra ami biztos.

A múltkor volt egy csapatnak 11 es szorzója és az nyert...

Ma is tettem első meccsemen valami Lengyel gec! az is elment...

A komolyabb bajnokságokon kívül (angol,spanyol) minden meccs meg van bundázva ?? mert ez már télleg vicc...


2011. nov. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem kell egyből mindig a bundára gondolni. Biztos sok meccs ami bunda, elég csak az olasz focit nézni.

Én is sűrűn tippmixezek, és általában bejönnek. Én ilyenkor nem szoktam rakni mikor minden fontos ember elmegy a válogatottba játszani.

Nem ismert bajnokságokra meg alapból nem teszek, csak amit ismerek:)

2011. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha bundáznak egy meccsen akkor az általában nem arról szól hogy a full esélytelen csapat rommá fogja verni az esélyest, mert a monitoring rendszer kidobja hogy valaki több ezer eurót tett az esélytelenre, és már gyanús is.

Úgy bundáznak általában hogy az ne szúrjon szemet, azaz nyer az esélyesebb csapat, de pl nagyon megszórja az ellenfelet, és a 4+ gólra tesznek nagyon sok pénzt, vagy arra hogy már az első félidőben lesz x gól.


1-1 meccsen bármi előfordulhat, ne játssz 5-6-os kötésben, hanem tegyél meg csak 2 meccset kicsit nagyobb pénzzel, úgy kisebb az esély hogy valami elvigye a szelvényt.

2011. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a Tippmix gyanusan beleszól egy két mecsbe
2011. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az, hogy pár hete játszol.

Tudhatnád, hogy a "biztos" meccsekből mindig megy el pár. Mivel semmi se biztos.

Ne a tippmixből akarj meggazdagodni, akik évek óta játszanak, még ők sem nyernek mindig.(persze van bunda is, de ez játék, gondolom láttad a hétvégi meccseket is, az esélyesebbek a legtöbb helyen nem nyertek)

2011. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!