Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Te mit teszel akkor, ha...

Te mit teszel akkor, ha kicsit elbizonytalanodsz vagy kiborulsz és készülsz feladni?

Figyelt kérdés

Két éve boxolok, és az évben minden meccsem nyertem, de az utóbbi két hónapban nem tudom mi van velem, egy nagy sz*rnak érzem magam, de az edzőm mondja, hogy higgyek neki, mert nem vagyok sz*r. Szombaton meg meccsem lesz, és most teljesen össze vagyok zavarodva. Lehet, hogy csak az kell hogy még egyet nyerjek, és minden rendben lesz, de nem tudom. Csak nemsoká itt van az Ob és arra azért jó lenne fejben a helyén lenni.

18/L



2011. nov. 9. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

így nehéz válasszolni neked , mert ugyebár nem mondtál okot ami miatt készülsz feladni mivel azt mondtad folyton nyersz . Így igazán nem tudjuk mi a bajod hiába mondjuk ,hogy mit szoktunk akkor csinálni ha eza helyzetet és nincs magánéleti problémád akkor más eredető a problémád depressziótól kezdve bármiig .


Azon is gondolkodnod kéne , hogy kell-e neked az OB , mert lehet az a gondod , hogy nem érzed azt ,hogy neked erre szükséged van . Alapvetőleg lekéne magadban tisztáznod a kiváltó okát ennek a levertségnek . Főleg 18-19 év (azaz 12-13 adik osztály ) éretségi éve ha ez a helyzet most nálad lehet az is beleszól .pl engem is lehangol nem kicsit .

2011. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként grat a sikerekért .
2011. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tavaly érettségiztem, ez nem befolyásol. Ob-re mindenképp menni akarok, mert megfogadtam, hogy valakit le kell győznöm. Igazából addig nincs semmi bajom, amíg nem kell ringbe menni, mert akkor nem is az, hogy félek, hanem nincs meg bennem az a tűz ami kéne, de meccsen meg igen, mert hallom, hogy nekem szurkolnak meg minden és úgy minden sokkal könnyebb. ááá nem értem magam :(
2011. nov. 9. 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépen! (:
2011. nov. 9. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

egy nagy dózisú multivitamin nem ártana.

főleg egy aktívan sportoló nőnek.

én akkor szoktam így érezni magam,ha vitaminhiányom van,vagy rosszul,rendszertelenül eszem hosszabb ideig.

és gratula az eredményeidhez!


egyébként pont ma beszélgetettem az edzőmmel a kiégésről.

ő azt mondta,hogy akkor szokott ez előfordulni,ha nem a versenyző személyiségéhez van igazítva a terhelés.

pl van akinek fél évente 1 meccs fér bele lelkileg,van akinek megy 3 havonta.

ismert sok olyat akik 15-16 éves koruktól kezdve havonta jártak mérkőzésekre,ők 20 éves korukra mind kiégtek és abbahagyták az egész sportot.

az ob után tarts pihenőt a versenyzésben és csak edz,hogy meg tudd találni újra a motivációd és kiéhezz a győzelemre a szereplésre.

2011. nov. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazság szerint pihenőt azt alapvetőleg ajánlják ,hogy pl nyári szünet az pihenő persze ezek olyan szabályok megint , hogy van akinek kell van akinek nem , én megszoktam könnyebbülni vagy pl kicsit mást edzek 1 hónapig , felfrissül az ember .
2011. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!