Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon hol talható kifejeze...

Miskolcon hol talható kifejezetten testépítőknek való étrendkiegészítőkkel foglalkozó boltot? Szóval nem egy fitness terem pultjánál található dolgokra gondolok. Vagy ha nincs, hol lehet kapni nagyobb kiszerelésben rendes minőséget? Köszi.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

MISKOLC

TOTAL BODY SHOP

3525 Déryné u. 8.

06-20-988-7252

2011. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

amit az első írt ott is,az Mészi Laci boltja egy kicsit eléggé elvan dudva.

vagy a centrum melleti buszmegállóval szemben a fitness pont üzlet,a számtek /dartcomp/ bolt mellett.

ezenkívül a plázában van még viszont ott csak biotech van.

2011. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, melyikkel érdemes próbálkozni? Hol van a legnagyobb választék?
2011. nov. 12. 22:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve PowerTrack termékek kaphatóak valamelyikben?
2011. nov. 12. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Power Tracket egyikben sem láttam, de többféle Power Track termék kapható most a Metropol Fitnessben.
2011. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

power én ongán tudok jó árban

itt: [link]

2011. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A sétáló fele voltam ma, gondoltam megnézem a Total Body-t a Dérynén. Egyszerűen nem találtam semmi efféle boltot arra, körbe is jártam a tömböt. Valami segítség esetleg?
2011. nov. 13. 17:12
 8/9 dirtboy ***** válasza:

egy kapualjban van bent,ne csak az utcán menj végig mert úgy nem fogod észre venni.

én is úgy kerestem egyszer de nem találtam úgy én sem,utána mondták hogy bent van egy kapualjban.

2011. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi dirtyboy! Meg a [link] oldalért is, tényleg jó árban vannak a cuccok és van személyes átvétel Miskolcon, lehet inkább ezt az utat választom.
2011. nov. 14. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!