Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire számíthatok ha box-olni...

Mire számíthatok ha box-olni kezdek? (orr törés, felrepedt szemöldök)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. nem csináltam még semmi küzdősportot. :$$ szeretnék elkezdeni boxolni de féltem az arcom. mire számíthattok? a boxoloknak eltörik az orrokat általában? heges lesz az arcuk a sok felrepedéstől? :'(


16/L Szeged (L)


2011. nov. 13. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
le kell hogy lombozzalak, nem igazán. főleg eleinte, örülj ha kapsz kesztyűvel egy-egy nagyobb ütést, de lehet annyira vigyázni fognak rád, hogy ez sem lesz.
2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz. Sok-sok év után sem valószínű, hogy olyan durván fogtok sparringolni, hogy abból törés legyen.
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az általad leírt sérüléseket max versenyen szerezheted be,akkor is úgy ha legalább 70 kilós bálnává hízol és az ellenfeleid is akkorák lesznek.

50 kilós csajok nem tesznek egymásban komolyabb kárt.

2011. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szija én is 16 vagyok és most kezdek boxolni ! elsőnek csak ugrálókötél ,futás stb és a lányokra nagyon figyelnek !
2013. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!