Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha "zsírosékat" akarnám...

Ha "zsírosékat" akarnám edzetni, szerintetek hol érdemes reklámoznom magam?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy aprópénzre (vagy nem is olyan apróra) váltanám a másoknak adott tanácsokra fordított időt, olyanok személyi edzőjévé válva, akiknek van pénzük erre, és ha már fizetnek, kitartóak is az edzésben. Szerintetek hol és hogyan érdemes ezt elkezdeni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 17. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
itt, vagy ingyenes netes hirdető felületeken.
2011. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

én csak azt nem értem hogy miért fordulnának ép te hozzád.

van róla papírod hogy személyi edző vagy?

van valami múltad a sportban?

ismert vagy rengeteg ember számára?

mit tudsz felmutatni,amiért te más vagy mint a többi személyi edző a termekben?

hogy akarod reklámozni magad?

2011. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha igy kezded, ahogy a kérdésedet, akkor nem sok ember lesz, akin kisérletezhetnél - az ilyen szóhasználat már magában kzárja, hogy valaki is hozzád forduljon.

GOndolom, az önbizalmad nagy, de ez minden - konkrét ismereted nincs, csak pénzt akarsz legombolni másokról semmiért.

2011. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem nem pénzért, hanem elhivatottságból, ingyen kéne csinálnod. Ha nincs semmi végzettséged hozzá (személyi edző, dietetikus, vagy akármi idevágó), nem hinném, h bárki is vagyonokat fizetne neked, referencia nélkül pláne nem. Szóval az ingyenes dolog pont jó lenne referenciának. Ha ez bejön, és tényleg lefogyasztasz néhány embert, akkor már reklámozhatnád magad, először a szűkebb környezetedben, lakóhelyeden.
2011. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mark86


Facebook-on csinálsz egy erről szóló oldalt és megosztod,megosztod,megosztod,dobsz fel ingyenes tanácsadást melyet a megosztók között kisorsolsz...stb. A mai világban ez a legmegfelelőbb terület,így futótűzként terjed. Sok sikert Deni!

2011. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha csak akkora ismerete van, mint nekem, akkor már össze tud dobni egy étrendet, illetve tud normális tanácsot adni. és a sok szerencsétlennek pedig igen is szüksége lenne erre.

szóhasználat: majd ha reklámozza magát nyilván nem ír.

miben egyedi? hogy nem kell felkeresni egy teremben, hanem a lusta emberek kényelmében -> itt is elérhető, tessék.

van-e papírja? a kövér lehetetlen embereknek van papírjuk arról, hogy így kell élniük? (ezt poénból írtam, erre nem tudok mit mondani. de a hozzáértés nem feltétlen papír kérdése).

2011. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Értemén, amit írsz. De ha tegyük fel, személyi edzőt keresnék, akkor először körülnéznék, hogy a környezetemben kik ajánlják magukat. Akik első blikkre szimpatikusak, azok után "kutakodnék": sportmúlt, eddig elért eredmények, hitvallás, végzettség, referenciák. És természetesen az ár/ érték arány sem mellékes. Ezek után rangsorolnék, de a listám elején tuti nem egy olyan ember lenne, aki lényegében semmi tapasztalattal nem rendelkezik ezen a téren (azon kívül, hogy ő saját magának állítja össze az étrendet ill. az edzéstervet), hiszen ennek pont az a lényege, h személyre szabott legyen. Másrészt mivel nincs róla lényegében semmi info, így akár átverésnek is gondolhatná a bizalmatlan kliens a dolgot.

Szóval csupán ezért írtam, h először ingyen, v minimális térítés ellenében kéne ehhez hozzáfogni.

2011. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a remek válaszokat, mindannyian sokat segítettetek, még azok is, akik nem feltétlenül jóindulatból írtak rossz dolgokat!

Aczél, Neked külön köszönöm a támogatást! :)

Mark86, nagyon köszönöm! :) Jó ötlet a facebook, tényleg, maximálisan igazad van, manapság a legmenőbb felület. Igaz ugyan, hogy a frász kitör tőle, de komolyan, annyira rühellem, hogy elmondani nem lehet, de ebben az esetben talán érdemes legyőzni az undorom. Az ingyenes tanácsadásban már elég tapasztalatom van, esetleg érdemes lenne ezt beindítani facebook-on is, ahol sok emberhez eljut, és láthatják, érdemes rám hallgatni, és egy idő után bedobni, hogy "ja, amúgy személyi edzést vállalok...".

Milyen módon javaslod a megosztást, Mark?

2011. nov. 18. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
írtam itt üzenetet.
2011. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!