Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég vastagnak érzem a combom....

Elég vastagnak érzem a combom. Milyen gyakorlatokkal tudnék fogyni lábból?

Figyelt kérdés

Főleg biciklizésből, futásból illetve konditeremből gazdálkodnék. Melyik legyen? Milyen gyakorlatokkal? (ha konditerem)


Csak értelmes válaszokat várok, nem szeretnék semmilyen lebeszélést, köszönöm.


15F


2011. nov. 19. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az izom sok, akkor ne csinálj semmit, szép lassan leépül. Ha a zsír sok, akkor fogyózz, bár ez 15 évesen nem túl szerencsés.
2011. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, hogy bizonyos területi fogyás nincs. valamilyen gyakorlatokkal (lehetőleg fogyókúra nélkül) szeretnék vékonyabb combokat. az igazság az, hogy sok rajta az izom is, de zsír is található rajta. heti 3x gondoltam (hétfő, csütörtök, szombat) edzést edzőteremben.
2011. nov. 19. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor mégis milyen gyakorlatot akarsz?

Ha zsíros vagy, diétázz, és mozogj. Ha akarod, elkezdhetsz óvatosan kondizni, de ne várd, hogy valami csodagyakorlat majd levarázsolja a zsírt.

2011. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te haver. Most elárulok neked egy titkot. De ne mondd el senkinek, mert ez egy új felfedezés. Amerikai tudósok kb kéthete rájöttek arra, hogy bizony akármennyire akarnak fogyni a fogyatékos idióták innen meg onnan, akkor sem lehet ám a test egy adott részéről fogyni b*sszameg!
2011. nov. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oks, akkor folytatom az értelmes beszélgetést. Értem baz*meg hogy nem lehet fogyni, akkor olyan gyakorlatot írjál le ami combra DOLGOZIK. Nem értem, hogy miért kell szarrágó gyökérként minden fasságot leirkálni. Miért nem lehet kulturális emberek módján viselkedni? Mert ezt kényszerítik ki belőlünk. Másrészt leírtam, hogy tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy nem képes a mai tudomány arra, hogy bizonyos testrészről természetes módon zsírt távolítsanak el.
2011. nov. 20. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező, neki van igaza.


Mivel ugye helyi zsírégetés nincs (és ezt te is tudod), diéta + aerob + súlyzós/saját súlyos edzés kell, így leadod a zsírt (a lábadról is) és megmaradnak az izmaid. Szóval állíts össze egy szálkásító étrendet (2g/tskg fehérje, 2-3g/tskg ch), fuss/bringázz heti 4-5x és eddz heti 2-3x.


ezeket olvasd el mindenképp: [link]

2011. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!