Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt az izmot, amit a képen...

Azt az izmot, amit a képen bejelöltem, milyen sportokkal lehet edzeni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 20. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
hááát..emezzel, meg amazzal...
2011. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
konditerem--->vádli gyakorlatok
2011. nov. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle lábmunka, futás, lépcsőzés, guggolás. Vagy csak egyszerűen lábujjhegyre állás, sokszor, sokáig, akár súlyokkal a kézben is. Egyébként a vádli-izomzat az egyik legnehezebben fejleszthető izomcsoport. Ha nem születtél olyan génekkel, nem igazán lesz nagy vádlid soha.
2011. nov. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Emelkedon felfele gyaloglas sokaig, aztan labujjhegyen es sarkon jaras felvaltva, sokaig . Fokozatosan emeld az idot, mert nagyon csunya huzodas is lehet a vege.
2011. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek meg másodiknak gratulálok,értelmesek vagytok :) Istenem,mióta van gyikblog meg fuckyeah nagyon elszaporodtak az idióták..na mindegy..Utolsó kettő válaszolónak nagyon köszi :)
2011. nov. 21. 07:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Idióta ám az a jó édes anyád, aki a világra.... (a többit ismered gondolom)


Amíg te arra nem vagy képes, hogy beírd abba a kibeba.szott google-be a keresőszavakat, addig ne várj tőlünk pacikukit se.


A 3, 4 válaszolónak viszont érdemes megköszönni, nyilván hatalmas izmokat lehet lábujjhegyen, meg emelkedőre felfele sétálva szerezni.... lol


Tessék, íme, körülbelül öt másodperc volt megkeresnem, de inkább belinkelem, hátha meghaladja a képességeid:

[link]

2011. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érdekes vagy te hallod...Tegnapelőtt nem tudtad?? A családot hagyjuk ki ebből,inkább előbb tanulj meg egy kérdést értelmezni,te IDIÓTA. Nem edzéstervet kértem,meg ilyen szarokat amit edzőterembe kell csinálni,hanem SPORTOKAT!!!!!! Jó,a második meg a harmadik válaszoló se sportot írt,de ők legalább normálisan tudtak válaszolni... Ezen gondolkozz el..Különben se volt ide muszáj írni,nem értem annak az hozzászólásodnak mi értelmét láttad,de ha elmagyarázod megértem..
2011. nov. 22. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:

A testépítés sport. Felfele menni egy emelkedőn nem az.


Persze jobb is, hogy bele se kezdesz, ennyi akaraterővel inkább hagyd is a fenébe.

2011. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
terepfutás - emelkedőn felfelé / lefelé - és próbáld meg a lábujjhegyen és sarkon futást. A vádli a lábfej erőteljes le-fel irányú mozgatásával erősödik. Próbáld ki, ülj le, és mozgasd a lábfejedet 5 percig - hééééé, nem ér hamarabb abbahagyni!!! Ettől nem még nem fog megerősödni, de érezni fogod, hogy milyen jellegű mozgást végezzen a lábfejed, a tested súlyával (később használhatsz súlyokat is, de először ne, mert tartsd be a fokozatosság alapelvét). Lábujjhegyen járás, sarkonjárás, terepen. Ha messze vannak a hegyek-dombok, akkor megteszi egy futógép is, ha fel tudod emelni, mintha emelkedőn mennél rajta. Sokat segíthet az ugrókötelezés is. Sok sikert!
2011. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van nem sport,de ő legalább tudott normálisan válaszolni. Egyébként nem kigyúrni akarom a vádlim,nem tudom mihez kéne akaraterő,de mindegy azért köszi,ja és játékosabb sportra gondoltam,mint az edzőterem :) Azt hittem le lehet majd szűrni a kérdésből,teljesen máshogy tettem volna fel a kérdést ha kigyúrni akarnám magam,meg akkor valószínűleg rá tudtam volna keresni google-ba,na mindegy téma lezárva.Utolsó köszi neked is,te tudtál a legtöbbet segíteni :)
2012. jan. 16. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!