Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kg-ot szedhetek fel? (lent)

Hány kg-ot szedhetek fel? (lent)

Figyelt kérdés
6 évig cigiztem, de leszoktam, egy jó ideje már konditerembe járok és elkezdtem szedni a "jumbo" nevezetű tömegnövelőt. Tisztességesen edzek, és az érdekelne hogy ha a táplálkozásom is rendben van akkor hány kg-ra számíthatok pluszba ?köszi a válaszokat
2011. nov. 23. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Metabolizmus kérdése :) ha mindenképpen válaszolni kell a megadott infók alapján, akkor elég sokra, persze nem két héten belul. Írod hogy jó ideje edzel, ez mit takar?
2011. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
másfél év kisebb megszakításokkal, de ez idő alatt nagyon nem híztam, csak formásodtam , meg erősödtem, de most már szeretnék izomtömegre is szert tenni, ezért szoktam le a cigiről :/ pedig nem volt egyszerű :D
2011. nov. 23. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a cigirol leszoksz, akkor alapból tobbet eszel, ha meg most kezdted el a jumbót is, akkor pláne várható egy pár kiló pluszba :) kb én is ilyen forgatókonyv szerint kezdtem anno, annyi kulonbséggel, hogy nem jumbó, hanem MASS+Wheyprotein kombó. 2 hónap alatt 5-6 kiló... ja és mivel a sima jumbót alapból olyanoknak találták ki, akik nehezen híznak, így valszeg hatásosabb ilyen téren.
2011. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!