Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? (Súlyzózással...

Ez miért lehet? (Súlyzózással kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy olyan 2hónapja kb. csinálom a fegyencedzést súlyzózással kombinálva, figyelek az étkezésekre, viszont kilóban ugyanott vagyok (tudom, valamit biztos elrontok a kajában), illetve az elején még csak a fegyencet csináltam futás mellett így kis zsírt is lepucoltam magamról (kb 2-3kg). Na most jön a lényeg.

Ugye kilóban ugyanott vagyok, magamon azt veszem észre, hogy kicsit eresebbek a kezeim, viszont a bicepszem meg úgy látom, mintha kisebb lenne, viszont néhány ismerősöm meg mindig azt mondja hogy milyen nagyok a kezeim, milyen gyorsan fejlődök stb. Ez hogy lehet?

F


2011. nov. 29. 15:58
 1/6 dirtboy ***** válasza:

sehogy,biztatnak hogy csináld és kész

írod hogy ugyan ott vagy súlyban,aztán írod hogy kb.2-3 kiló már lejött.

na ez hogy is van akkor?


azt azért tisztázzuk hogy tömeget növelni és szálkásítani nem lehet egy időben.

fegyenc edzéstől különben ne várj csodát,attól sosem leszel nagydarab, az nem azért lett kitalálva.

2011. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem leszek nagyobb darab, viszont amióta kombinálom a kettőt észrevettem, hogy sokkal erősebb vagyok. 2-3x annyi fekvőtámaszt csinálok meg minden gond nélkül, lábemelgetést, felülést, guggolást stb. rosszul fogalmaztam. az elején még nem súlyzóztam akkor dobtam le 2-3kg-t, azóta súlyzózom és ugyanott vagyok.
2011. nov. 29. 16:22
 3/6 dirtboy ***** válasza:

hát ha azt csinálod ami a könyvbe van leírva akkor jól írtad hogy idézlek (tudom, valamit biztos elrontok a kajában).

erő az persze hogy jön mert a fegyencnek az a célja és rossz étrenddel a súlyzózástól is csak erősödni lehet.

a furcsa az az hogy a kezdők még rossz étrend mellet is szoktak fejlődni egy rövid ideig.

nem ártanak átnézned hogy tényleg jó e az edzésed és nézz egy jó étrendet.

2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor az mitől lehet, hogy az erek jobban látszódnak?
2011. nov. 29. 22:59
 5/6 dirtboy ***** válasza:

pontosan nem tudom mitől van nálad,gondolom mert most kezdted nemrég az edzést,vagy veszítettél egy kis testzsírt ami a rossz kajára utalna mert ha tömegnövelő étrended van akkor nem veszítesz zsírt.

remélem úgy érted ezt az eres dolgot hogy pihenő napon is és nem csak az edzés időtartamán látszik jobban mert edzésen természetes jelenség.

2011. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem edzés alatti időre gondoltam.
2011. nov. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!