Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Múltkor voltam lent kondiba...

Múltkor voltam lent kondiba és csak pislogtam mikor megláttam egy csajt húzockodni (kb 4x10-et csinált ) ráadásul tök jól nézett ki XD? Ti láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve járok kondiba de ez szíven ütött (jó értelemben)XD :D

18/F


2011. nov. 30. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
engem a húzóckodni szó ütött szíven
2011. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a kondiba csajok is járnak.nem értem ebben most mi oylan nagy szám.
2011. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

ja,idén tiszaújvárosban is volt egy kis csaj aki indult guggolásban,felhúzásban és fekvenyomásban.

én örültem neki nagyon hogy van legalább lány is aki indul.


de volt egy milf is aki meg csak ruhás fekvenyomást csinált,na az már nő volt a javából még a járásán is lehetett látni hogy edz. :)


kondi teremben meg nem ritka szerintem az ilyen,a fitness modellek sem a futógéptől lesznek olyan bombázók.

2011. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom akik odajárnak a kondiba lányok azok mindig csak futnak bicikliznek taposó gépeznek meg max comboznak és kész
2011. nov. 30. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

igen láttam már.

fitnesz versenyző csaj volt és úgy húzódzkodott,mint egy gép.

2011. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!