Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosabb, kerek fenék otthon?

Izmosabb, kerek fenék otthon?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja tornázom és leginkább a laposkás fenekemre koncentráltam és arra, hogy leadjak néhány kilót. Mondanom sem kell, hogy nem csak a fenekem, de az egész testem sokat változott 6 hónap alatt. Most azon vagyok, hogy jobban izmosítsam a fenekem, de az a gond, hogy nem igazán tudom hogyan. Hogyan étkezzek? Evés után/előtt mennyi idővel tornázzak, hogy minél jobban növeljem az izomzatom?

Melyek azok a gyakorlatok (akár dvd-t is ajánlhattok), amelyek a legjobban kerekítik, domborítják a fenekem? Tudnátok izomnövelő trükköket ajánlani, hogy ne kelljen terembe járjak? Pl. hátizsákkal guggolás, stb:)

Amúgy ami még fontos infó lehet: lány vagyok és izmos, szép, nagyocska:P, kerek feneket akarok:D... itthon:P

Köszi a válaszokat előre is!


2011. dec. 1. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
kitörés a legjobb gyakorlat. keress rá!
2011. dec. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rezk0o ***** válasza:

Én azt mondom menny Konditerembe, ott pedig teljes testes edzés. Van direkt Nöknek is

Edzés utánra fehérje+dextróz a legfontosabb viszont a pontosan belött kaja. Guggolást súllyal pedig semmi sem helyettesíti az kötelezö.

2011. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha esetleg valaki még kiegészítené valamivel, akkor szívesen olvasnám a véleményét:)


Amúgy tudnátok valamilyen gyakorlatot ajánlani, ami kerekíti a csípőmet?

2011. dec. 7. 22:05
 4/5 anonim válasza:
Rubint Rékának van egy 2 részes videója a you tube-on "van 5 perced?" a címe azt hiszem.. na az nagyon jó seggre, combra! én napiszinten csinálom
2011. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már 1 hónapja tornázom Rékára, de azelőtt a Brazil Butt Liftre tornáztam 5 hónapig. Ezért írtam, hogy már nagyon sokat alakultam, csak úgy vettem észre, hogy ezekkel a tornákkal nem biztos, hogy elérem azt, amit igazából szeretnék.

Köszi az eddigi válaszokat, de még örülnék, ha kapnék hasznos tanácsokat!:)

2011. dec. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!