Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki tömeget szeretne növelni...

Aki tömeget szeretne növelni (ahogy én) annak naponta mennyi fehérje és szénhidrát szükséges?

Figyelt kérdés
ja és 184 cm és 60kg vagyok :(
2011. dec. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

60*2=x gramm fehérje, és legyen 60*mondjuk 4=x gramm szénhidrát


remélem össze tudsz szorozni két számot :)

2011. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egységes az irodalom a fehérje igényt illetően. Testépítőként testsúlykilogrammonként nagyjából 1,5-2 gramm a javasolt, van, aki még többet mond. Én személy szerint inkább a tartomány alsó részét ajánlom. Legrosszabb esetben lassabban fejlődsz. A túl sok fehérje viszont káros lehet.
2011. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt javaslom h egyél amenyit csak bírsz sütiből krumpliból rizsből megvan a szénhidrát rész és sokféle húst sovány és zsíros húst felváltva ésa fehérje fogyasztás is rendben lesz iylenkor nem nagyon kel figyelni a minőségi kajára úgyhogy egyél amennyi beléd fér
2011. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rezk0o ***** válasza:
Süti? xD Na ne már
2011. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
100%

neked 120g protein és indulj 300g szénhidrátról.

ha nem akar jönni a tömeg se hogysem menj fel 330-360g ra,ha pedig zsírosodsz tőle akkor csökkentsd vissza 270-240g-ra.

edzés után a ch legyen gyors felszívódású pl/vitargo,dextróz/,plusz ha pénztárcád engedi tejsavó protein legyen edzés után.

edzés őt pedig szilárd étkezés /pl.rizs-hús/ legyen 1-1,5 órával ne pedig tápkieg.

-vitaminok legyenek

-rostok legyenek

-telítetlen zsírsav legyen


ezt olvasd el:

[link]

2011. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!