Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek az izomnak a növelésére...

Ennek az izomnak a növelésére milyen gyakorlat a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt milyen izomnak hívják? Ez még a széles hátizom része? De ez oldalt van, a hónunk alatti részen. Mi ennek a neve? Illetve milyen gyakorlatok a legmegfelelőbbek ennek a növelésére?


Valamint egy másik kérdésem is van, csak hogy ne kelljen újabb kérdést feltenni. Mi a neve annak a sporteszköznek ami olyan hogy egy rúd, mondjuk 30 centis, középen egy kereke van, a két végét markoljuk meg, és ezzel tudunk olyan gyakorlatot végezni pl. hasalunk előre nyújtott karral, fogjuk a két végén ennek az eszköznek, és nyújtott karral magunk alá gurítjuk a vállizmok segítségével.


2011. dec. 2. 17:24
 1/5 dirtboy ***** válasza:

latissimus dorsi a neve

edzés:széles lehúzás,evezések,fűrészelés


azt a bigyós rudat nem tudom

2011. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz néhány gyakorlatot. A latissimus dorsi részt nézd!

2011. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az evezés és a fűrészelés az nem igazán ide megy, hanem inkább a gerinc mellé.


Ajánlatosabb lehúzást, vagy húzódzkodást csinálni.


Olyan rudat még nem láttam, amit írsz, nem tudom mi a neve.

2011. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Nagyon király az az exrx.net oldal, azt most jól át tanulmányozom! :) Köszi


Azt a bigyót meg nem tudom miért hasizom keréknek hívják amikor szerintem vállat is alaposan meg lehet vele edzeni ha úgy csináljuk ahogy írtam.

2011. dec. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!