Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akarok elkezdeni gyúrni...

Most akarok elkezdeni gyúrni hogy nagyobb izmaim legyenek csak nem tudom hogy kezdjem el. Infók alul?

Figyelt kérdés

18F vagyok

vékony alkatú fiú, szóval szálkásítani nem kell.Szerintem rajtam nincs is felesleg.Ilyen fajta vagyok, nem tudok hízni.Vékony vagyok...

Gondoltam elmegyek kondiba de nem tudom hogy hogy lehetne a legnagyobb változást elérni.Mit kéne csinálnom?

Légyszi segítsetek! :)



2011. dec. 4. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem sokminden van fenn a neten, esetleg body.builder.hu v testmester.net, jó oldalak van sok edzésterv és tanács kezdőknek, az elején csak egyél jó sokat lehet zsíros kaja is mert iylenkor nem rakódik le, ha pedig már lementél edzeni próbálj meg edzői segítséget kérni az elején.
2011. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kezd itt tesókám [link]


ám az hogy neked nem kell szálkásítani , abban ne legyél olyan biztos , ha csak nem 7-8% a testzsírszázalékod , amit kötve hiszek

2011. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már vékony alkatúnak mondja magát,akkor sz*rd már le,hogy mennyi a testzsírja.Izom nem sok van rajt,és erre hiába szálkásít,csak egy full vékony fiúcska lesz belőle.

Szóval kérdező,olvasgass ott builderen,és először is tömegelj,kajálj normálisan,eddzél,és akkor jönni fog az eredmény,olyan nincs,hogy valaki nem tud hízni.

És "hízós kaja" alatt ne elsősorban anyu csokissütijét vagy a házi szalonnát értsd(persze neked mehet ez is nyugodtan,nincs is jobb náluk;)),hanem toljad az ún. tömegelő kajákat,az étrendekről is találsz írásokat body.builderen.

Tulajdonképpen,ha ott elolvasod a dolgokat,többre mész,mint itt a gyk-s fórummal,mert mi sem tudunk okosabb dolgokat írni náluk(ebben a témában);)

2011. dec. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!