Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy kb.3 km...

Az mitől lehet, hogy kb.3 km intenzív futás után a hasam alul nagyon begörcsöl?

Figyelt kérdés
Élsportoló voltam, 1 évet kihagytam, most térek vissza és nem értem a problémát, szeretnék fejlődni, de nem tudok a görcsöktől tovább futni pedig tüdőben és lábban bírnám!(és) menstruációs ciklusban se vagyok!)
2011. dec. 5. 20:06
 1/1 anonim válasza:

szia! ugyanez van velem is.. én is élsportoló voltam.. mondjuk én 3 évet hagytam ki.. neki álltam ismét edzeni.. és olyan szinten szúr az alhasam, h el se hiszem.. először azt hittem a mensim miatt.. és akkor pont meg is volt.. de most is görcsöl.. néha annyira h a gyomorszájam is szúr már... nekem azt a választ adták erre,h rosszul veszem a levegőt.. de arra nagyon figyelek és érzem a különbséget aközött, ha azért szúr mert rosszul veszem a levegőt vagy valami más miatt.. mégis nem tudok másra gondolni, mint arra h rosszul vehetem mégis.. vagy hideg a levegő.. vagy már nem olyan nagy a tüdőkapacitásom, mint amikor abbahagytam a sportot..

mert mondjuk nekem 1,5 literrel nagyobb tüdőkapacitásom volt..

és lehet,h ahhoz a nagy erejű mozgáshoz amit bírnánk végezni, nem tud a tüdő elég O2 biztosítani...

én erre gondolok aztán ki tudja? :/

Szabad kérdezni, h mit sportoltál? (:

2011. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!