Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik danabolt használnak nem...

Akik danabolt használnak nem féltek/nek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 22:16
 1/4 dirtboy ***** válasza:

azok valószínűleg nem mivel danabolt a kis hülye gyerekek szednek aki tavasszal elhatározzák hogy nyárra nagy állatok lesznek hogy jól mutassanak a strandon.

bárkit megkérdezel az utcán hogy mondjon már egy szteroidot tuti hogy a danabolt vagy a naposim-ot fogja mondani mert mást nem is ismer.

/ami végül is nem baj,csak nem is kéne használni őket nekik/

és mivel ezekről hallani sokat ezért elkezdik ezeket a sz arokat szedni és ráadásul azt sem tudják hogy mit hogy,mikor,meddig.

szóval csak a cél lobog a szemük előtt és semmi mással nem törődnek.

mint volt osztálytársam,volt vagy 65kiló,elkezdett szedni valami szart,elehet hogy pont danát látni nem lehet rajta változást de sok időm nem is volt nyomon követnem a profi kúráját mert nagyon gyorsan törzsvendég lett a megyei kórházban hónapokra.

valószínű valami sz art vett nem is igazi danát bár nem hiszem hogy igazi danától sem lett volna semmi baja.

na meg persze itt van hogy hogy tudsz igazi danát venni,honnan tudod hogy igazi?

sehonnan.

a kérdéshez viszatérve aki ésszel csinálja ért is hozzá az nem danát fog használni.

aki meg nem ért hozzá csak minél gyorsabban nagy izmokat akar az megveszi és azokat le sz arja hogy mije károsodhat.

ja és ezek nem szednek fel izmot ne hogy azt hidd,csak vizet mert ahhoz is hülyék hogy étrendjük legyen.

2011. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azok mind hülyék én is csatlakozom az előttem szólóhoz ma sztem tápszerekből is van élvezhető alternatíva ha vizesedni akarsz!!!!
2011. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen!Egyet értek veletek, azért tettem fel a kérdést mert új vágnak bele az se tudják lesz-e valami bajuk, vagy sem, és nem akár milyen mellékhatásai vannak, bár azt olvastam aki normálisan szedi annak semmi baja nem lehet de akkor is megbassz@ a szervezet.Hát patikákban ott tuti szerintem hogy normális cuccot adnak.

2. kommentelő vizesedés alatt a creatin-t érted ?

2011. dec. 10. 21:31
 4/4 dirtboy ***** válasza:

igen patikákban igazi van csak nem szolgálnak ki akárkit csak úgy vele mivelhogy vényköteles.

ezért kénytelenek haver ismerősének az unokaöcsének a nagybátyja vejének a húgának az udvarlójától venni,persze holt biztosak benne hogy az bizony igazi és hogy milyen ügyesen szereztek.

2011. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!