Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? Mennyire...

Mit javasoltok? Mennyire elfogadható ez így?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok és egy féléve kb. abbahagytam az edzést egyéb problémák miatt. Valószínűleg az ünnepek után már visszatérek, de addig is szeretném magam egy kicsit kondiba hozni. Mit javasoltok otthon is megvalósítható edzés gyanánt, súlyok nélkül? Húzódzkodásról sajnos le kell mondani, mert nincs sehol se lehetőség rá a közelben.

Jelenlegi állapotok: Egyben kb. 45 szabályos fekvőt tudok lenyomni normális kartávolságban. Egyben 60 felülés megy és 40 hátizom gyakorlat. Húzódzkodásnál 20-at még megtudtam normálisan csinálni amikor utoljára néztem (nyak a rúd fölött, nem lengéssel, egyenes törzzsel).

Futni nem szoktam, de egyszer kifáradás nélkül sikerült 7km-et teljesíteni 45 perc alatt. Cooperben gyenge vagyok az 2,4 km lett kb.

Idióta kérdés: Az mennyire érdekes, ha csak kisujjal 10-20x feltudok emelni egy zsámolyt mellmagasságig? :D


2011. dec. 8. 16:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!