Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák miért olyan jók...

A romák miért olyan jók szkanderban?

Figyelt kérdés
A suliban a csajoknál és a fiúknál is romák nyerték a szkanderversenyt. Személyes tapasztalatom is, hogy ellenük sokkal kevesebb sikerélmányem van...

2011. dec. 11. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

folyton te írod az ilyen "miért jobbak a romák" kérdéseket? :)


biztos azért jobbak, mert erre gyakorolnak otthon. hidd el, ha tai-chit vagy késharcot tanulsz, akkor pl. közelharcban te leszel a jobb.

2011. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
én még sehol nem tapasztaltam hogy a romák erősebbek lennének az átlag embernél , vannak erős romák , és vannak erős magyarok , úgy gondolom csak te vetted ezt észre , mivel elp*csáztak , ugye igazam van?:)
2011. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dag ***** válasza:
76%

Én roma vagyok! egy 5 éves kislány is lerak!

23/f

2011. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
a cigók azé erősebbek, mert a vasúti kábelek cipelése közben, és védtelen öregek és gyerekek/tinilányok ütése közben megedződnek, teneked meg nem nyávogni kell, hanem el kell járni konditerembe, mint nekem, és nagynak kell lenni, mert az ilyen kis emokat nagyon szeretik kirabolni ezek a hiperpigmentáltak.
2011. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%
Azért tűnnek erősebbnek, mert mindig csak az idősebbekkel találkozol. Nekem is van egy 40 éves cigány osztálytársam.
2011. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg ők a jobbak vicc hülyeség én 16 vagyok és melózok minden nyáron meg van, hogy hétvégén és jó szkanderes vagyok, plusz a magyar szkander bajnokságon sincsenek származásúak legalábbis én nem tudok róla, szeintem csak ti vagytok egy gyenge szarok, mert egész nap a gép előtt ültők...
2012. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Sportokban mégsem látni sok eredményes romát,szkanderban sem és másban sem. Inkább az jellemző ,hogy mivel eszükkel nem tudnak kitűnni ezért szorgalmasabban edzenek ,otthon gyúrogatnak és egy átlag tespedő magyart ezért hamar lenyomnak.
2012. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
pont hogy szkanderban sz*rok a romák.. 1-2 honapja jottek velunk suliba pattogni hogy szaknderozzunk és mindet egytol egyig elvertuk..
2012. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem pont ellentétes tapasztalataim vannak, mindig lenyomtak.
2012. márc. 31. 10:11
 10/18 anonim ***** válasza:
Talán azért nagyok a fizikai képességeik a környékeden élő romáknak mert kevés a szellemi képességük.
2012. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!