Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan szénhidrát (edzés...

Van olyan szénhidrát (edzés utánra) ami jobb mint a dextróz, de olcsóbb mint a VitarGo!?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 17:17
1 2
 11/13 dirtboy ***** válasza:
és a máj pedig max.50g-ot tud befogadni utána megy zsírba a többi fruktóz ha netán az illető többet vitt be mint 50.
2011. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gyümölcsök nem tartalmaznak sok fruktót. Egyes gyümölcsök (pl bogyósok) szinte csak glükózt tartalmaznak. Ráadásul a fruktóz sokkal lassabban szívódik fel. Egy aktívan edző ember így előbb éli fel a májglikogénjét minthogy megtelne. (egyébként a máj is szétosztja az izmok között a glükózt) Aki meg edz annak úgyis alapból nagyobbak a glikogén raktárai (az edzéstől). A hirtelen magas inzulinszint meg soha nem jó. Még edzés után sem.
2011. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dirtboy ***** válasza:

figyelj itt eredményekről van szó nem arról hogy ki hogy lesz minél izmosabb úgy hogy ő a világ legességesebb embere aki még soha nem szívott még szmogos levegőt sem.

ez a magas inzuninszint l ófasz az igazán káros szarságokhoz képest.

én nyugodt szível fogyasztom edzés után a dextrózt más szívja a cigit péntek,szombat tök részeg én meg amiatt aggódjak hogy a dextróztól heti 5x magasabb lesz az inzulinszintem?

ne nevettess ilyennel

a bodybulderen olvashatsz róla hogy a fruktózt nem ajánlják edzés utánra mert attól szinte minden jobb.

ez a máj dolog is ott van leírva ott olvastam nem én meg G,sback találtuk ki meg kísérleteztük ki hanem az okosok kísérleti eredményeit olvastuk.

a gyümölcs jó,nincs vele baj fogyasztani kell napi szinten de nem a ch tartalma miatt.

2011. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!