Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen kezdtem a shotokan...

16 évesen kezdtem a shotokan karatet ez későnek számít?

Figyelt kérdés
Félek,hogy így már nem lesz esélyem versenyekre menni.Nagyon későn kezdtem?
2011. dec. 18. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdhetted volna előbb is,de ha kitartóan dolgozol, akkor szerintem versenyeken is érhetsz el eredményeket, az egész csak rajtad múlik!
2011. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem késő elkezdeni.Ez a harcművészetek esetében igaz talán a legjobban.

Versenyezni is lesz még időd bőven,max már felnőttben kezded,de ott is ugye vannak kategóriák,tehát magyar bajnokkal nem fogsz az első versenyeden összekerülni.

Szóval kezdd el nyugodtan,csináld szorgalmasan,kitartóan,szívvel-lélekkel,és érd el a céljaid;)

2011. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kokó is 16 évesen kezdettt el boxolni,és világbajnok lett.
2011. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lee12 ***** válasza:

mondjuk kokó mentalitásáról megvan a véleményem:D amúgy bőven jó még mivel pl papp laci 19 évesen kezdett boxolni

chuck norris is felnőttként kezdett karatezni

remy bonjansky k1 vb bajnok 21 évesen

2011. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj csak gondolj bele ha oda megy egy 5-6 éves gyerek az hogyan fejlődik és egy 16 éves hogy fejlődik.. te 1 év alatt fejlődhetsz annyit mint egy 5-6 éves 4-5 év alatt.. mivel ugye még az agya sincs ugymond annyira kifejlődve .. tapasztalatbol tudom amit irok..


Én is karatézok 13 évesen kezdtem el ott is voltak ilyen 5-6-7 évesek és vagy nevetgéltek vagy nem figyeltek stb stb... és azt pedig hogy nincs még kifejlődve az agyuk arra értem hogy a szerencsétlen eddzőm azt magyarázta nekik hogy melyik a bal keze ... tehát sokkal gyorsaban tudsz fejlődni és nem késő elkezdened!!

2012. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!