Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szeretnék fogyni 5kilót és...

Ha szeretnék fogyni 5kilót és mellé jó erőnlétet szeretnék, akkor hogy edzek?

Figyelt kérdés

Konditerembe fogok járni. már jártam 1 évvel ezelőtt, de akkor abbahagytam (EÜ probléma miatt).

Kardio gépek közül taposó és szobabicaj van. Erősítésből pedig úgy gondoltam, hogy mindennap (heti3x) edzek mindenre. :) Olyan 1 órás edzésekre gondoltam.

Hogy állítsam össze az edzést?

Folyadékot mit mennyit?

Ruhának rövid nacit vagy hosszút választanátok?

18/L /175cm, 63kg/


2011. dec. 18. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyásnál a szálkásító étrend a legfontosabb, anélkül nem sokra mész. Bővebben itt: body.builder.hu - olvass alapismereteket, és nézz szét az edzés kapcsán is. Az első pár hétben/hónapban mehet a teljes testes, ahogy ugye most szeretnéd, utána viszont érdemes osztottra váltani.


Folyadék az csak víz, minimum napi 1l/20tskg. Vagyis neked olyan 3-4 liter 1 nap.


A nadrág mindegy, csak legyen kényelmes.. öltözhetsz csinosan, de azért azt se vidd túlzásba, végülis edzeni mész :D hajrá!

2011. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban igen, kell egy szálkásító étrend, ami főleg fehérjén kell, hogy alapuljon. Ez a legfontosabb, utána a kondi. Ha lemész kondiba, és tényleg szépen, fokozatosan edzel, akkor az erőnléttel se lesz gond, szépen fog fejlődni az is, azzal együtt, hogy szépen fog látszódni az eredmény. A teljes testes edzéssel sem látok gondot. Kezdésnek kivaló, hadd szokjon hozzá a tested a mozgáshoz, nem véletlenül a kezdő edzéstervek is teljes testre vannak kitalálva, hogy minden izom meg legyen mozgatva. Később tényleg érdemes áttérni a bontottra, de ezt majd akkor később. :)
2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A diétával tisztában vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen edzésformából mennyit? Stb.
2011. dec. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!