Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Muli Pro Pak-ról?

Figyelt kérdés
Vettem egy doboz MPP-t, amit becsületesen el is kezdtem szedni, minden nap a reggelivel együtt. Tényleg már az első napokban jobb közérzetem volt tőle, jobban bírtam a kondit, hatalmas étvágyam volt, naponta ürítettem ki a hűtőt:), a közérzetem is jelentősen javult, ami főleg télen jó az ilyen borongós időkben, pedig ezek a dolgok nem voltak rám jellemzőek. Aztán amikor abbahagytam, megint fáradékony, kipihenetlen voltam, mindenem fájt, visszatért a rossz közérzet, kérdeztem egy személyi edző ismerősöm is erről, ő is azt mondta, előfordulhat, hogy mivel megvontam a vitamint, azért van, én is úgy gondolom. Nektek volt/van hasonló tapasztalatotok ezzel a vitaminnal kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat. 27/F
2011. dec. 19. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, ha abbahagyod a szedését, természetesen vissza áll minden a régibe. mit vártál? ha az autónak is adsz adalékanyagot jobban megy, de ha nem, akkor nem...
2011. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!