Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok a Krav-Maga-t?

Ajánlanátok a Krav-Maga-t?

Figyelt kérdés

Kissé leírom a helyzetet és akkor nem fogjátok a Thai-Boxot meg a hasonló nehezebb dolgokat ajánlani(mert nem verekedni akarok).Tehát:

Bp 20.Kerületében élek és sajnos elég gáz a helyzet,sok a kis hülye ugribugri "hátrafésülthajú" és nem egyszer megállítgatnak(nem mintha megállnék) pár forintér,amiből "Pakojjáki" lesz.

Ezek ellen szeretnék valami egyszerű,de annál hatékonyabb szert. Nem nagyon akarok verekedésbe bonyolódni,inkább csak,ha úgy adódik leszerelni,rácsapni és menni tovább!

165 magas vagyok,tehát nem egy túl nehéz célpont...súlyzós edzéseket folytatok,de ez édes kevés...

Köszi!


2011. dec. 19. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ne ajánlanám nyugodt szívvel.
2011. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

165 centisen ne várj csodát. nincs csodamódszer, el kell kerülni a balhét. Ha már megállítottak, és kipakoltál nekik, akkor tudják, h te nem állsz ellen, félsz, könnyű eset vagy nekik.


Kravozni kravozhatsz, több a semminél, de ne hidd azt, hogy ott megtanítják a tutit. Neked nincs tuti. Kicsi vagy, és a méret számít. Ezt max iszonyat agresszióval , technikai letisztultsággal, jó taktikával tudnád kezelni. Agresszió nincs benned (mer akkor rég visszacsaptál volna) a technika csiszolása meg hosszú idő. A taktika meg ész kérdése... ha mmár belém kötöttek, elkerülöm őket...

2011. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kerülöm a balhét,szó se róla...Csak azért mégiscsak biztonságban érezném magam,ha tudom,hogy legvégső esetben tudok valamit reagálni egy stresszesebb helyzetben...

De lehet jobb megoldás lesz egy gázpisztoly..?:D

2011. dec. 19. 15:11
 4/17 anonim ***** válasza:
vegyél paprika-sprayt. bármikor a zsebedben lehet, használhatod!
2011. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Párom Krav-Magázik már két éve, nem olyan rossz az. :) Megdeltásodott tőle rendesen, és azóta én is nyugodtabb vagyok vele az utcán sétálva. :)


[link]

2011. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ja és edzésen elég sok alacsony embert láttam, akiktől szintúgy nem kéne pofon. :)
2011. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a gázpisztoly jobb a gázspraynél, ha OC, CS töltényt teszel bele, viszont csak a tartása szabad, a viselése engedélyköteles.
2011. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tanulj inkább Rák stílusú Kung-Fut!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

"Kissé leírom a helyzetet és akkor nem fogjátok a Thai-Boxot meg a hasonló nehezebb dolgokat ajánlani(mert nem verekedni akarok).Tehát:.."


baromság. NINCS EGYSZERŰ MEGOLDÁS. az erőszak soha sem egyszerű, nem lehet pár varázs praktikával lenyomni egy támadót. lehet próbálkozni, de meg leszel ölve. vagy erős vagy, vagy nem, ha nincs harctudásod, bújj el!

2011. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!