Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a küzdősport...

Mi a véleményetek a küzdősportokról, harcművészetekről, illetve azokról a srácokról akik ezeket gyakorolják?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok 173 cm-el, és 70 kg-al (tehát nem vagyok egy állat), 8 éve kyokushin karatézok, és ez a hétköznapokban nem az agresszió formájában jelenik meg (még nem keveredtem utcai harcba, vagy más összetűzésbe). Mostanában gondolkodtam el rajta, hogy kipróbálom az MMA-t (konyhanyelven ketrecharcot). Amikor erről meséltem az egyik lány ismerősömnek nem volt oda az ötletért, míg korábban akadt olyan lány, aki többször is eljött megnézni, hogy hogyan verekszek (az edzés keretein belül).
2011. dec. 21. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek kiszámíthatatlan fazonok.akik profi szintig eljutnak azok menők,akik viszont lemorzsolódnak azokból lesznek az utonállók
2011. dec. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem nem lesz senki vonzó sem visszataszító attól, hogy milyen sportot űz. Magyarul ha jó fej vagy és tetszel így is úgy is nyerő vagy nálam. Ha pedig nem vagy szimpi és ocsmány az ábrázatod lehetsz tőlem MMA világbajnok is, nem fogsz érdekelni egy percig sem.
2011. dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, talán egy ideig. Én spec birkóztam 8 évig. volt olyan barátnőm aki eljött versenyre megnézni, és hiába győztem elsírta magát, mert azt mondta nem bírta nézni, hogy bántanak :) viszont ha komolyan csinálod, sok edzés, rendszeres versenyzés úgy -tapasztalatból mondom- nagyon nehéz és embert próbáló egy komoly kapcsolat fenntartása.
2011. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 escrogar ***** válasza:
Én jó pár éve thai boxolok, sajnos ennek a sportnak elég rossz hírneve van. De akik ismernek, tudják, hogy nagyon jó dolog, és többüket már el is rángattam edzésre.
2011. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lee12 ***** válasza:

a legtöbben box, thai box mma edzésen nagyképűek lesznek

vagyis ismerőseim akik elmentek azok elég nagyképűek és agresszívak lettek(persze lóf..szt nem tudnak)

igazából van aki nem lesz nagyképű de a legtöbben igen csak nagyképűek és agresszívak lesznek

amúgy neked nincs mitől félned mivel karate miatt jól rugsz így nem lesz nagy bajod

2011. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a harcművészek és küzdősportolók elég beképzeltek, bocsi.


na, hagyjuk már. biztos kedveled a lányzót, de most komolyan: mindenkinek mindenről van véleménye, csak sajnos a legtöbb ember nem tudja, hogy amihez nem ért azzal kapcsolatban hallgasson és ne járassa a száját. így lenne esélye tanulni.

MMA-ra nehogy azt hidd egyébként, hogy keményebb mint a Kyo, ha kemény helyen edzettél akkor csak szórakoztató lesz hogy itt fogás meg földharc úú tök jó.


egyet fogadj meg. sokszor látni kemény mma meccseken ilyen malacpankrációt. most nem az egybőli KO rúgásokra mondom, mert olyanok is vannak (elismerésem) de sokszor úgy földharcolnak, hogy egy birkózó sírva futna ki a nézőtérről, hogy ő ezt nem nézi.

ha leba.sztad az ellenfeled a földre, akkor intézd el rendesen, érkezz bele térddel a gyomrába vagy tököm tudja mik a szabályok, de nem szerencsétlenkedj!

2011. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kyo jó alap;) Azt meg,hogy mások "odavannak-e az ötletért"...sz*rd már le.Aki igazán közel áll hozzád,úgyis megérti/elfogadja,amit csinálsz,és ugyanúgy megmarad a jó viszony,a te bármely típusú fanatizmusod ellenére.A felületes látszatbarátok meg így legalább lemorzsolódnak.

MMA nem rossz,ha van érzéked a földharchoz,kyo-s alppal karöltve simán lehetsz benne eredményes.

De a karatét szerintem ne hagyd ott,csináld az MMA-t is nyugodtan,de azért a kyo-hoz térj vissza..az MMA-ból kiöregszel egy idő után..a kyokushinból soha;)

2011. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!