Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mellem nem nagyon fejlődik....

A mellem nem nagyon fejlődik. Ha tudnátok írni 1 jó kis eddzés tervet mellre amivel növekedésre tudnám bírni a makacs izomszöveteimet azt megköszönném. Ötlet?

Figyelt kérdés
no problem ha gyilkos terv csak tényleg kifusztrálódjon a mellem (kondiba járok ottvan minden)kajám rendben,eddzés utánra jumbot fogyasztok,ha kell eddzés elöttre vmi akk írjátok meg lécci g-bomb vagy hasonló, vagy vmi jó kis ötlet a mellem re :O a felső része gyengébb

2011. dec. 25. 16:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
75 el nyomok fekve de ezt persze nem tisztán mellből
2011. dec. 25. 16:37
 2/13 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez nagyon vicces :D :D hahahahahahha
2011. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mi vicces :O :DD
2011. dec. 25. 16:52
 4/13 A kérdező kommentje:
?
2011. dec. 25. 16:52
 5/13 dirtboy ***** válasza:

ferdepados nyomás 4x10

fekvenyomás 5x10

ferdepados nyomás kézi súlyzóval 4x10

fekvenyomés kézi súlyzóval 4x10

tárogatás 4x12


gépet nem írtam bele mert a szabad súlyok szerintem jobbak.

aztán hogy tényleg jó e az étrended azt rád bízom.

2011. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Totál felesleges egykezes meg kétkezes nyomás is, ugyan az a kettő. Nyomsz ferdén , egyenesen, tárogatsz akár gépen akár szabad súllyal meg tolódzkodás vagy csigás keresztezés. Az már más kérdés, hogy valószínű semmivel sem makacsabb a melled, mint a többi csak mindenki azt hiszi valamiért, hogy a mell 3szor akkora mint valójában.
2011. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dirtboy ***** válasza:
azért nem egészen egyforma a rudas meg a kézi súlyzós nyomás,nem is értem hogy állíthatsz ilyet hogy egyforma.
2011. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4 nyomás szerintem sem kell, de az egykezes kell bele.

Ha az első sima fekvenyomás rudas, akkor az utána jövő ferdepados legyen egykezes nyomás. A következő edzésen az első gyakszi legyen ferdepados kétkezes súllyal, majd utána a sima padon egykezes súllyal. Így kicsit változatos. Utána tárogatás + áthúzás.

2011. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 escrogar ***** válasza:
már megbocsássatok, de aki 3 gyakorlat összesen 9-12 szettje után is még képes egyáltalán valamire a mellizmával, az nem csinálja elég nagy súllyal. összvissz egy fekvenyomás és max. egy tárogatás elég.
2011. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dirtboy ***** válasza:

már megbocsássatok de nem minden ember egyforma,a kérdező azt írta nehezen fejlődik a mellizma.

erre pedig nem az a megoldás hogy alig csinál egy pár sorozatot.

lehet hogy valakinek ez működik de nem mindenki dorian yates genetikával születik hogy pár nyomás és kész az edzés.

vannak akiknek vért kell hugyozni hogy beinduljon a fejlődés.

én is ilyen sok gyakorlatot csinálok,nem éppen kis súllyal és nagyon is jól reagál rá a mell izmom.

2011. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!