Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás ez lehetséges így?

Szálkásítás ez lehetséges így?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve edzek és 82 kg voltam és tavaly ilyen kor meg fogadtam h lefogyok eddigre és kifogok nézni valahogy és hát sikerült 71 kg vagyok normálisan ettem jártam futni és hát itt tartok nagyon jól érzem magam. de most szeretnék szálkásodni mert már egész jó test alkatom van a csipőmön még mindig van 1 pici háj de azon dolgozok :D és szeretnék szálkás izmokat és azt akarom kérdezni hogy az jó e a konditerembe ha minden feladatból nem max súlyak 8 at hanem kevesebb súllyal 15-20 akat mert hát ezt hallotam h ez a szálkásitás módja és hát persze emelett úgy ennék is ahogy kell.

Nem tudom, hogy ez jóe. Kérlek írjátok meg ötleteiteket, véleményeteket!


2011. dec. 27. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Persze az edzéseknél 4 x 15-20 akat és 4 különbözö feladat 1 testrészre és heti 5 ször járok terembe. ezt kihagytam

17/F

2011. dec. 27. 16:30
 2/5 dirtboy ***** válasza:

az a baj hogy alapvető fogalmakkal nem vagy tisztába,amit eddig csináltál az volt a szálkásítás ugyanis a szálkásítás nem más mint a testzsír% csökkentése.

gondolom hogy főként zsírból fogytál 82ről 71re bár ha ennyire nem vágod akkor sok izom kárba mehetett mire leadtad azt a 11kilót.

a szálkásítás hoz szálkásító diéta és aerob mozgás kell,ezt kiegészítve a súlyzós edzéssel és megemelt 3g/tskg protein bevittelel.

így véded az izmaidat a leépüléstől.

ez a kis súly sok ismétlés egy nagy baromság,ezzel nem lehet szálkásítani.


jó olvasást: [link]

2011. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jól hallottad, nem ez a módja, hogy kisebb súllyal többet. Tartani kell a nagyobb súlyokat, ugyanúgy menjenek a 3(vagy 4) x 10-es sorozatok. A szálkásító diéta fog segíteni, nem a kis súly. Ha visszaveszel a használt súlyokból izmost fogsz veszteni. Aerob edzés is kellene.
2011. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dirtboy megint megelőzött, de jól írta. :)
2011. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És amúgy milyen magas vagy?
2011. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!